Wpis z mikrobloga

Zobaczcie, typ pisze, że rządzący PO i PiS nie zbudowali elektrowni atomowych, bo to szury od 5G i covid.

Wiadomo, covid już 10 lat temu był, że ani PO ani PiS elektrowni wybudować nie mogli.

To już drugi wpis z nową absurdalną narracją, tu screen wcześniejszego - https://www.wykop.pl/wpis/67533103/o-#!$%@?-no-sa-jakies-granice-z-tym-pisaniem-na-odw/
#bekaztypa #polityka #konfederacja #pis #po #jednozlo #bekazlewactwa
milymirek - Zobaczcie, typ pisze, że rządzący PO i PiS nie zbudowali elektrowni atomo...

źródło: comment_1662396779V19gpQBoQ5Il7WfYjbhS2P.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Zobaczcie, typ pisze, że rządzący PO i PiS nie zbudowali elektrowni atomowych, bo to szury od 5G i covid.

Wiadomo, covid już 10 lat temu był, że ani PO ani PiS elektrowni wybudować nie mogli.


@milymirek: Miałeś w szkole czytanie ze zrozumieniem? Przy okazji jest kluczem do zrozumienia tego zdania
  • Odpowiedz
@suluf: Koleś ustawia narrację, że "ci źli" są z drugiej strony barykady, mimo że oni byli po jego stronie barykady.
Albo inaczej - tamci byli lewicowi anty atom, a ci są raczej prawicowi typu antylockdown. To przeciwieństwa.
Ale wajcha przestawiona, i trzeba udawać że się było największym orędownikiem czegoś, czego się nie realizowało.

I to nie pierwsza taka rzecz, tak jak
  • Odpowiedz
że "ci źli" są z drugiej strony barykady,


@milymirek: Masz na myśli ludzi widzących wszędzie spiski?

Albo inaczej - tamci byli lewicowi anty atom, a ci są raczej prawicowi typu antylockdown. To przeciwieństwa.

Ale wajcha przestawiona, i trzeba udawać że się było największym orędownikiem czegoś, czego się
  • Odpowiedz
Wiadomo, covid już 10 lat temu był, że ani PO ani PiS elektrowni wybudować nie mogli.


@milymirek: @suluf: Przecież nieuki się boją atomu w Polsce i wszystkiego co nowe. Pamiętam jaka sraczka była na temat GMO że dzieci mutowało albo jak szury już 10 lat temu organizowali się w pochody, że wojsko niby ich falami elektromagnetycznymi atakuje. Bycie przeciw atomowi to nie jest ten poziom szurstwa ale jak
  • Odpowiedz
@milymirek: @suluf: Przecież nieuki się boją atomu w Polsce i wszystkiego co nowe. Pamiętam jaka sraczka była na temat GMO że dzieci mutowało albo jak szury już 10 lat temu organizowali się w pochody, że wojsko niby ich falami elektromagnetycznymi atakuje. Bycie przeciw atomowi to nie jest ten poziom szurstwa ale jak już kiedyś rozmawiałem z ludźmi 40+ to słyszałem #!$%@?, że atom nie bo Czarnobyl.


@Kryspin013
  • Odpowiedz
Dokładnie, chwali tamantyatomowych lewaków ale prawaków goni XD


@suluf: Naprawdę masz aż takie problemy z czytaniem ze zrozumieniem? I ten kryspin, który plusuje wszystko jak leci, nieważne jak bez sensu jest. xD Wzajemne robienie loda. xD

Jak atom i energetyka skuteczna stała się nośnym tematem, to pojawiły się takie wpisy, ustawiające debate na "ci źli co wspierali prawicę walcząc z lockdownem, to ta sama grupa która walczy z atomem". To jest wrzucanie do jednego worka coś, co było z zupełnie innych powodów, i z zupełnie innych
  • Odpowiedz
suluf: Tak, widzę wszędzie spiski. Teraz widzę zacząłeś rzeczową rozmowę. Super.


@milymirek: Widzę że sam się do grupy zaliczyłeś

I z takimi się trzeba
  • Odpowiedz
Przecież nieuki się boją atomu w Polsce i wszystkiego co nowe. Pamiętam jaka sraczka była na temat GMO że dzieci mutowało albo jak szury już 10 lat temu organizowali się w pochody, że wojsko niby ich falami elektromagnetycznymi atakuje. Bycie przeciw atomowi to nie jest ten poziom szurstwa ale jak już kiedyś rozmawiałem z ludźmi 40+ to słyszałem #!$%@?, że atom nie bo Czarnobyl.


@Kryspin013: Ale antyatom to ekologiści, związani z lewicą. Ci od 5G covid itd. to cą te same środowiska? No chyba nie?
Może to być nieprawda, że "prawica to anty5G i antycovid", ale na wykopie tak się stale mówi.
A teraz się mówi (ten przykład ze screena), że ci antyatom to ci sami.
Nie że jedni są kojarzeni (przez ich przeciwników) z prawicą, a ci z lewicą, tylko że łoni to są wszystko jedno. Mimo że są inni, z innych środowisk, z inną
  • Odpowiedz
@suluf: No tak, tylko mnie delikatnie nakierowałeś.


@milymirek: no nie bardzo, sam się wrzuciłeś do tego worka ludzi wierzących w spiski. nie napisałem nic o tym czy ta grupa jest po prawej czy lewej
  • Odpowiedz
no nie bardzo, sam się wrzuciłeś do tego worka ludzi wierzących w spiski. nie napisałem nic o tym czy ta grupa jest po prawej czy lewej


@suluf: Odnosiłeś się do fragmentu o "stronach barykady", więc sugerowałeś coś o tym, co ja napisałem, nie pisałeś generalnie ani w żadnym innym konkretnym kierunku.
  • Odpowiedz
@suluf: Odnosiłeś się do fragmentu o "stronach barykady", więc sugerowałeś coś o tym, co ja napisałem, nie pisałeś generalnie ani w żadnym innym konkretnym kierunku.


@milymirek: Ale ty określiłeś samego siebie dosyć konkretne w konkretnej grupie
  • Odpowiedz