Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i po autostradach w #uk będzie można zapierdzielać ile się chce, a jeśli tak się stanie to to..


Ale jakoś się przyjemniej na sercu zrobi, że wraca normalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ofc na 99% do tego nie dojdzie ale miło se pomarzyć i porozmawiać na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Płotka jak się dowiedziała o tym to aż zarżała z radości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uk #touringmasterrace

#bmwsorka #bmw #bmwe36 #e36 #samochody #pokazauto #barnsley
Pobierz sorek - Mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i po autostradach w #uk będzie można zapi...
źródło: comment_1662390710Rdfh6vxtlxSpGTMvsks0lW.jpg
  • 33
jeśli tacy jak ty mają jeździć bez limitów prędkości to niech lepiej zostanie tak jak jest...


@pol-scot: A jak sorek jeździ, że tak piszesz?

@bacteria: Tak czy siak strach bo jak coś się stanie to topie a nie nowej fieście jak w nia wjedziesz ;) Poza kwestią bezpieczeństwa to e36 jest najlepszą bazą pod dobrze jeżdżące auto.
@sorek oh brak limitów powinien być od 23 do 5 rano i byłby spokój.

Ładna sztuka.

Ja kończę moje swap skrzyni na 8hp70 w moim E46 to wg wyliczeń przełożenie skrzyni, dyfer, rozmiar felgi i wysokość opony to teoretycznie 415km/h pojedzie.
oh brak limitów powinien być od 23 do 5 rano i byłby spokój.


@Argonzz: Szczerze to nie jest zły pomysł. W dzień i tak się nie da jechać szybko ciągle bo zawsze będzie jakis ruch. Jakby było 22-7 to by dało się nawet wcześniej wyjechać zanim niedzielni kierowcy się obudzą
@sorek Wikipedia mówi 700 niutonometrów. Jest jeszcze 8hp90 i wtedy 1000 niuta. Ale ja mam tylko 500koni więc takie momenty mi nie straszne. Wyjdzie sporo bo koło 15k - 20k.
Sterownik - 6k
Skrzynia - 2k
Łączenie skrzyni z silnikiem - 2k
Wał od F30 100zl
Lewarek 80zl
Pedał od automatu 30zl
Chłodnica do oleju skrzyni nawet nie wiem.
No i reszta to robocizna, strojenie i inne pierdy.
@ArchDelux: stoją praktycznie w miejscu więc omijać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Argonzz: ładne, wał od F30 pasuje PNP?

Ogólnie bardzo ładnie, dawaj znać i wołaj jak się coś urodzi :D
@Argonzz: Ja piernicze co za rzeźba xD Tylko po co? Przecież automat to jest do wygodnej jazdy i nikt tego nie doceni w e46. Będziesz miał tylko więcej trudniejszych do rozgryzienia kłopotów a przy 500 koniach i tak lepiej bawić się manualem

Serio, po co?

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: bo bezpieczniej przenosi większą moc a 8hp zmienia biegi szybciej niż człowiek jest w stanie o tym pomyśleć. Nie wspomnę już o tym że niesamowicie niezawodna jest to skrzynia.