Wpis z mikrobloga

1 września miałem zacząć nowa prace na 2 lini wsparcia helpdesku, ale odbywając urlop między jedną praca a drugą zachorowałem na półpaśca. 3 miesiące na mnie czekali, a ja pierwsze co zrobiłem to L4. Obawiam się że źle przez to wypadnie w oczach team lidera i pracodawcy, a chciałbym pokazać się od jak najlepszej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj mija 5 dzień od kiedy jestem chory i dopiero zaczęło przechodzić powoli. Do środy mam L4 ale czuje ze chyba będę musiał wziąć na kolejny tydzień (,). Ja wiem że to dziwne podejście, ale mi na tej pracy zależy i trochę musiałem zrobić żeby się do niej dostać i nie chce wyjść na nieroba.

Jakoś mi tak lżej jak się z tym z wami podzieliłem.

#praca #pracbaza #helpdesk #informatyka
  • 9
@michael_angelo_666: no to zadzwoń, wytłumacz jaka jest sytuacja i powiedz że zdalnie byś to mógł zrobić (może jednak jest coś do poczytania np i nie musisz się w biurze zjawiać). Bez przesady żeby ktoś miał o coś takiego robić problemy skoro to sytuacja losowa, zresztą półpasiec przy kontakcie może być zaraźliwy

A ze kiepsko to wygląda - no wygląda ale shit happens, po to mamy UOP żeby się o to nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.