Wpis z mikrobloga

Niestety nie mogę odpowiedzieć w tym wpisie, więc podsumujmy tutaj.

Wysokie ceny węgla, braki w dostępności węgla, paliwo koło 7 zł, brak 4 milionow ton węgla przy łagodnej zimie, to ruska propaganda( ͡° ͜ʖ ͡°).

Paliwo po 3 zł, węgiel po 1000 zł tobą, ale ruskie onuce nadal próbują tę swoją propagandę mielić. Nie damy się! Husariaaaaa!111

#ukraina
niezdiagnozowany - Niestety nie mogę odpowiedzieć w tym wpisie, więc podsumujmy tutaj...

źródło: comment_1662369207ZZsrOGCRcQiGWuepGy1L9G.jpg

Pobierz
  • 31
@noopek2:


Gdzie ty masz paliwo po 7 zł chyba dawno w Polsce nie byłeś xD

Czytać ze zrozumieniem umiemy, czy nie za bardzo?

Zależy co, bo te twoje wysrywy na tym portalu gdzie płaczesz na każdym kroku to jakoś mi się nie chce za bardzo skupiać xd
@niezdiagnozowany: Oczywiście, że mogę. Piszesz na tagu #ukraina o wysokich cenach lub brakach benzyny/węgla. To jasno pokazuje, że łączysz ze sobą te tematy. Dostawcą surowców była r0sja. To oznacza, że źle postrzegasz pomysł sankcji. Na wojnie nie możliwe jest zachowanie neutralności. Ci którzy uważają, że jednak można się dogadywać są lobbystami albo działają pod ich wpływem. To oznacza, że w kategoriach swój/wróg lądujesz na pozycji wroga. Nie dziw się więc, że
@Mistrzrozkimnki:

Jeszcze w lutym Polska była przedmiotem kacapakiego ultimatum: NATO ma opuscić Europę Środkową i cofnąć się za Odrę. W takiej sytuacji cóż innego nam pozostaje, niż walka z rosją? Mamy dobrowolnie wrócić w ich strefę wplywow?


Ale co to ma wspólnego z tym o czym pisze? Naprawdę nie rozumiem.

Plus co z tego ultimatum wyszło? Ja też mogę sobie mówić różne rzeczy. Fakty są takie, że Rosji nie stać na
@niezdiagnozowany:

Kierując się Twoja retoryka i Twoim poziomem dyskusji. Mamy stan wojny, każda osoba, która popiera spowodowanie kryzysu energetycznego w Polsce jest kolaborantem wroga.


Mamy stan zimnej wojny z r0sją. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że jest inaczej. Kasa jaką płacilibyśmy za surowce z r0sji dozbrajałaby wroga. To kosztowna, ale konieczna decyzja. I tak - każdy kto popiera kupowanie surowców energetycznych z r0sji jest kolaborantem.
@niezdiagnozowany:

Ale co to ma wspólnego z tym o czym pisze? Naprawdę nie rozumiem.


Piszesz o :

Wysokie ceny węgla, braki w dostępności węgla, paliwo koło 7 zł, brak 4 milionow ton węgla przy łagodnej zimie


I nie rozumiesz, co wspolnego mają wysokie ceny energii z działaniami putina?

Nie kompromituj się....

Plus co z tego ultimatum wyszło? Ja też mogę sobie mówić różne rzeczy. Fakty są takie, że Rosji nie stać
@Mistrzrozkimnki: na razie wysokie ceny energii mają dużo wspólnego z tym, że nasi politycy zamiast działać głową to działali emocjami, aha i w listopadzie zamiast szukać alternatywnych źródeł kontraktów na węgiel woleli zajmować się swoim interesem i próbowali usadzić TVN, a teraz ja mam za to wszystko płacić, bo WOJNA. Super xD.

Jak teraz popuscimy ruskim sankcje to za 10-15 lat bedzie nowe imperialne ultimatum moskwy i kolejne zbrojne napasci by
@niezdiagnozowany: o widzisz sam zdiagnozowałeś problem. Problemem jest nasz #!$%@? pisowski rząd i jego głupi wyborcy. Pis wiedział o nadchodzącej wojnie w okolicy końcówki października, a na pewno już wiedzieli w listopadzie 2022 od Amerykanów. Z tym, że no tak jak piszesz nic z tym nie zrobili, bo wojenka z TVN była ważniejsza. Dupa będzie nam marznąć z dwóch powodów:
-nieudolnej polityki PiSu
-podludzi z rosji

Nie ma powrotu do business