Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sash_a: Ja też nie płacę od roku. Miałem już kontrolę policji i zapytałem nawet policjanta czy płacić ten podatek. To powiedział że musiałbym przerejestrować auto jak jestem dłużej jak 3 miesiące. Ale jak mu powiedziałem że wracam do kraju co 5tygodni to tylko machnął ręka.
@Sash_a: w praktyce to baaardzo różnie. Samo z siebie Ci nie przyjdzie nic do zapłacania. Czasami policja robi razem z belastingiem "łapanki" i tylko wtedy mogą Ci coś zrobić. Osobiście znam ludzi, którzy i 10 lat jeżdzą bez płacenia ale jednocześnie takich, co po roku dostali rachunek do zapłacenia
@Sash_a: mozesz zrobic taki myk ze idziesz do ksiegowego i mowisz ze chcesz zlozyc papiery na belasting ale mowisz ze gdzies zgubiles dowod rejestracyjny a od ksiegowego dostajesz papiery ze czekasz za wyliczeniem opłaty i wtedy jak masz kontrole to dajesz ten papierek i nic sie nie dzieje a po drugie jezeli jezdzisz na polskich tablicach to bardziej beda sprawdzac czy masz meldunek i prawo jazdy
@Sash_a: nie koniecznie, sa grupki które kradną tablice i zwoża do Polski na dziuple. Mi ukradli w Holandii a kradli paliwo w okolicach Poznania lepiej zaplacic te 50 euro i zamontowac tablice na nity i po problemie