Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda egzamin końcowy na studiach? Mam 3 pytania i mam na nie odpowiedzieć, ale nie wiem jak oni to losują. Po prostu powiedzą mi pytanie i mam odpowiadać od razu, czy może dostanę karteczkę z pytaniem lub będzie ono wyświetlone na ekranie i będe miała chwilę czasu? #studbaza #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kluskislaskie: #!$%@? nas pytasz? Zależy od uczelni i składu komisji.

Mój promotor przed obroną mi powiedział, żebym sobie wymyślił 3 pytania i mu podał (potem i tak je uprościł, bo według niego wyglądały na zbyt trudne i skomplikowane). A kolega podobno miał takiego #!$%@? (promotora), który mu zadał pytanie z dupy i jeszcze go cisnął, że nie udzielił precyzyjnej i wyczerpującej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Adriian321: Mój promotor pojechał sobie na wakacje i nawet go nie będzie na mojej obronie (ʘʘ). Wiem tyle, że ma być losowane jakimś systemem i to tyle xd. Na stronie wydziału też nie ma żadnego dokładnego info
  • Odpowiedz
@Kluskislaskie: zależy na jakiej uczelni i kierunku, na moim kierunku(historia) promotor wysłał mi dwa pytania w odstępie tygodnia plus miałem jeszcze po dwa pytania zadawane przez członków komisji, których nie znałem ale które pokrywały się z tematem pracy, łącznie miałem 6 pytań ( 2 wysłane wcześniej i 4 zadawane podczas egzaminu) za to mój kolega, który studiował dziennikarstwo miał pulę 50 pytań, których miał się nauczyć przed egzaminem a na
  • Odpowiedz
@ferf676: Dzięki, to już jutro, więc się bardzo przyda XD. Kolezanka właśnie mnie poinformowała że nie będzie nawet szansy na 5 min przemyśleń nad pytaniem, także będzie to najgorsze 10 min mojego życia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz