Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: #!$%@? kocham kontrowanie UPA wyklętymi XD Pokazuje to zupełny brak wiedzy historycznej. Porównanie kilku incydentów niemalże samodzielnych grup partyzanckich do zaplanowanego ludobójstwa. Czy żołnierze polscy opierali ideologię swojego ruchu na wyczyszczeniu Polski ze wszystkich grup etnicznych drogą ludobójstwa?
  • Odpowiedz
@dzangyl > Twój tekst porównanie 3 rzeszy do UPA jest tak bezdennie głupie > Twój tekst

Idź to powiedzieć ludziom którzy wciąż pamiętają co się działo na Wołyniu, z pewnością ich przekonasz.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Mordercy kontra mordercy co za różnica, zabicie i zgwalcenie jednej osoby to lżejszy grzech niż zabicie pięciu? Fajny sposób myślenia. A o paleniu Żydów w stodołach tez nie słyszałeś? Ale boli co xD
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Jest różnica w zabiciu np. 30 osób a zdziesiątkowaniu grupy etnicznej regionu. Dlatego w prawie mamy zbrodnie ludobójstwa a skazani w Norymberdze nie byli sądzeni za pospolite zabójstwo. Wyklęci, którzy są odpowiedzialni za jakieś akcje pacyfikacyjne czy odwetowe działali samodzielnie bez narzuconej z góry polityki ludobójczej. Eksterminacja Polaków na Wołyniu była już zaplanowana na samej górze struktur OUN/UPA. Równanie tych czynów jest dla mnie pogwałceniem wszelkiej logiki i dziecinadą. Czy
  • Odpowiedz
@el_dreso: nie zawiodłem się xd. W komentarzach już wyzywanie od polaczkow, którzy przecież żołnierzy wyklętych uważają za bohaterów, wiec szoszony mogą sobie wieszać banderowskie flagi na ścianach, albo portrety szuchewycza. Ja #!$%@?, ktoś zatrzyma tą karuzele #!$%@??wchodźcie głębiej w dupe ukrom to na pewno będą nas szanować.
  • Odpowiedz
  • 5
@el_dreso #!$%@?ć cały wschód, Ukraina jest tylko narzędziem dla nas i tyle, jeśli ktoś emocjonalnie trzepie pod Ukrów to powodzenia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Glikol_Propylenowy: @dzangyl: xD

Kładziemy grubą kapustę, 500 plus za darmo, 10 000 zł reparacji mimo że my nie jesteśmy winni, sprzęt, paliwo, pożyczki a tam kult i symbol narodowy to walka z nami. Zamiast stawiać warunki pomocy, cokolwiek na tym ugrać to robimy z siebie sługi narodu ukraińskiego. Oni jak chcieli przed wojną to zamknęli nam ruch kolejowy aż dostali co chcieli. To jest ich sposób rozumowania, argument siły, my
  • Odpowiedz