Wpis z mikrobloga

JEZUSIE NAZAREŃSKI. JAK MNIE IRYTUJĄ LUDZIE Z TAGU #blackpill Wszystkie kobiety złe. Społeczeństwo złe. Oni pokrzywdzeni. Wygląd zły. Wzrost zły. Penes za maly. Na wszytko jakieś wytlumaczenie. Może by tak zrobić coś w celu bycia bardziej atrakcyjnym? No nie wiem ogarnijcie sobie jakąś dobrą prace. Pójdźcie na studia zostańcie lekarzami czy pilotami. "Ale mNie NiE StaĆ nA sTudjoWanIE" zaraz usłysze. Na tych kierunkach może studiować za free i się jeszcze niezła kase dostaje. SERIO? Serio. Lekarski w MON w wieku 19 lat dostajesz stopień żołd miche i spanie wszytko co musisz robić to studiować. Potem pańszczyzna w armii i pyk po kilku latach cywil. Piloci to samo. GDZIE PROBLEM JA SIE PYTAM?
  • 17
  • Odpowiedz
@Jurant_ze_sbychowa: piloci wpjskowi dla twojej informacji mają dość ściśłe wymogi fizyczne. To tyle odnośnie tej ścieżki kariery.
A co do reszty studiów zrobiłem inżyniera, teraz robie magistra i jakoś tej kolejki chętnych różowych jak nie było tak nie ma.
A jak sugerujesz wabienie różowych pieniędzmi, to wiedz, że na prostytutki nas stać.
  • Odpowiedz