Wpis z mikrobloga

Rozdajo 30zł na jedzenie w dowolnej aplikacji albo po prostu przelew blikiem :D
Wystarczy dać plus i nie być zielonką.
Robię rozdajo dla promocji mojego ogłoszenia z laptopem. Kupiłem go na studia w czasie pandemii, a teraz leży i się kurzy, a może ktoś z was lub waszych znajomych takowego potrzebuje. Ma całkiem fajne podzespoły jak za taka cenę, a jakość wykonania jest bardzo dobra. Wyświetlacz dla części też może być sporym atutem bo pokrycie barw 100% sRGB w tej cenie jest rzadko spotykane.
Oczywiście dla wykopków będzie fajna cena

Link do ogłoszenia: tinyurl.com/3d5nnfch

Wyniki losowania jutro wieczorem przez mirkolos

#rozdajo #jedzenie #pcmasterrace #laptopy
CasualMirek - Rozdajo 30zł na jedzenie w dowolnej aplikacji albo po prostu przelew bl...

źródło: comment_1662194435AbVLJavy9Plkdm9TuKJkJN.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@ROCCO1: Najwyraźniej nie jesteś targetem dla tego typu laptopów. To nie są laptopy „gamingowe”, a biurowe lub do nauki. Za laptopa w takiej obudowie i z taka wagą który ma jakiegoś rtx 3060 musiałbyś zapłacić chyba z 10k, a i tak nie wiem czy taki nawet istnieje
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie wiem o który dokładny model lenovo chodzi


@CasualMirek: thikbook G2, klapa jest identyczna, nawet guma na około ramki jest taka sama, brakuje tylko kamerki. Zawias też jest identyczny,

A co do aliminium to na 99% on jest ameoiniowy, ale tylko po wierzchu jest blaszka jak puszka od piwa, a środek łącznie z gwintami plastikowy
  • Odpowiedz
RedmiBook
Jejku kiedys takiego serwisowałem w serwisie komputerowym miał objaw taki jak by bios padł i nie myliłem się. Jednakże udało się go zaprogramować jakimś odpowiednikiem znanej marki laptopów i ruszyło. Właścicielem był chyba jakiś ukrainiec, cieszył się jak dziecko
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert: Ogólnie zrzynki od lenovo bym nie podejrzewał z tego konkretnego modelu. Nie wiem kiedy miał premierę model lenovo, ale sądząc po intelu 11 generacji to całkiem niedawno. Ten Redmibook miał premierę ładne kilka lat temu
  • Odpowiedz
@Own3d_23: Premiera laptopa była kilka lat temu to procesor wiadomo, że nie pierwszej świeżości, ale do podstawowego grania, nauki, pracy, programowania, obróbki zdjęć mi wystarczył. Niestety brak podświetlanej klawiatury. Jest to jedna z niewielu go wad niestety.
  • Odpowiedz