Wpis z mikrobloga

Cate miała tyle magii i tajemniczości w sobie, idealnie oddała potężna postać jakby nie z tego świata ( ʖ̯) Lepszej Galadrieli nie będzie według mnie.


@MordorIsCalling: Właśnie miałem pisać że nie wiem na co liczy OP. Pewnych standardów się już nie przekroczy.
  • Odpowiedz
idealnie oddała potężna postać jakby nie z tego świata


@MordorIsCalling: Dla mnie zawsze była najsłabszą częścią trylogii i ilekroć do niej wracam a nadchodzi moment gdzie Frodo proponuje jej pierścień to wychodzę po coś do picia czy cokolwiek. To jest taki #!$%@? cringe że nawet mając lekko powyżej 10 lat i widząc to w kinie pierwszy raz uważałem to za wyjątkowo beznadziejne.
DivusClaudius - > idealnie oddała potężna postać jakby nie z tego świata

@MordorIs...
  • Odpowiedz
@marcelus: Przester głosu, gra aktorska kompletnie over the top, odbicie kolorów. Wszystko w tym wygląda źle, nie umiem znaleźć w tej scenie nic fajnego. Zwyczajnie jest dla mnie odpychająca i wyrywa z filmu, nie pasuje.
Generalnie uważam że Wizje w trylogii Jacksona wyszły źle, a kilka ich było w związku z elfami. A samą trylogię bardzo lubię i relatywnie często do niej wracam.

W kontekście serialu jeszcze napiszę że nowej wersji
  • Odpowiedz
  • 3
@DivusClaudius tutaj zgoda, to jest nieudany efekt i mnie też trochę odrzucało za dzieciaka, ale doceniam to co chcieli pokazać (że Galadriela nie jest łagodna wróżka z lasu, tylko potężna istota, w której przez lata zagnieździło się też dużo zła; fajne jest że w serialu jakoś do tego też nawiązują). Pełna zgoda że mogli to zrobić lepiej. Ale to nie wpływa na całościową ocenę kreacji Galadrieli i gry Blanchett, która była po
  • Odpowiedz
@marcelus:

Ale to nie wpływa na całościową ocenę kreacji Galadrieli i gry Blanchett, która była po prostu niesamowita.

Znów będę szczery do bólu ale Galadriela to nawet nie jest postać dla mnie w tych filmach. Ona ma może z pięć scen w całej trylogii. Blanchett to wybitna aktorka ale tu nie miała ani co ani gdzie grać. Jest fajna, nie przeszkadza (poza tym momentem) i pasuje stylistycznie (zwłaszcza z tymi swoimi
  • Odpowiedz