Wpis z mikrobloga

Co myślicie o inwestycji imperial city yes na Nowohuckiej? Lokalizacja wydaję mi się bardzo fajna (10 min do M1 gdzie są i wszystkie sklepy i komunikacja) i widziałem że jeszcze jest trochę mieszkań na parterze w fajnej cenie, ok.9k za metr. Czemu te mieszkania na parterze od strony "łąk" są tańsze? Ja osobiście wolałbym mieć jakiś mini ogródek/taras niż mini balkon, chyba że tam już są w planach kolejne bloki i zamiast ogórdka, 2 metry dalej będzie okno sąsiada?
#krakow
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kormoran123: sama inwestycja wygląda okej a z minusów to napewno wyjazd tylko w jedną stronę Nowohuckiej i zawrotka pod selgrosem. Komunikacja słaba bo tylko 2? autobusy a komu by się chciało chodzić codziennie ja tramwaj na rondo dywizjonu 308?! A mieszkania na parterze najtańsze nie za 9 tylko ponad 10 co i tak jest spoko cena jak na tą inwestycję. Na mapach nie wygląda żeby coś tam mieli budować ale to
No ten wyjazd faktycznie może być irytujący czasem. No cenowo faktycznie trochę się zagolopowalem ale też team spadki here i liczę że może w najbliższych miesiącach będzie dało się kupić za 9k xD Mimo wszystko, nawet za 10k ciężko coś znaleźć bliżej centrum. Nie wiem jakie są plany zagospodarowania okolicy ale tam jest przecież dużo terenów do zagospodarowania jeszcze więc myślę, że będzie się to rozrastać tam i na pewno nie jest
@Kormoran123: Śmieszne są hasła którymi to reklamowali: „tu tętni zycie miasta”. Chyba ze chodziło o elektrociepłownie xD

Po drugiej stronie ulicy budują 2 centra handlowe. Sama inwestycja wydaje sie Ok, ale okolica troche zadupiasta. Nie wyskoczysz w sobote rano do warzywniaczka albo po bułeczki, bo nie ma gdzie.
@anotherguy: e tam, podaj mi jakiś obszar w takim promieniu od centrum który w Krakowie nie będzie zakorkowany w godzinach porannych lub popołudniowych. Poza tym ją pracuję zdalnie w IT. Myślę że już nigdy nie będę musiał wracać do pracy na full z biura więc też nie będę potrzebował jakoś dojazdu w tych godzinach kiedy najbardziej zakorkowane