Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JurekWonsik: oczywiście że przesadza. Chociaż mam wrażenie że ktoś tu po prostu dał wszystkie/większość uprawnień tak na wszelki wypadek żeby nie było problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@JurekWonsik: Możesz. Tylko najlepiej nie idź sam tylko z grupą, nie z bulwersem tylko po prostu wyjaśnić sprawę, i upewnij się że nie idziesz do osoby która mogłaby się potem na ciebie uwziąść czy coś.
  • Odpowiedz
@JurekWonsik: O rany, nie wyobrażam sobie jak można się na to zgodzić.
Dobrze, że nie jestem na Twoim miejscu bo chyba zrobiłbym taką inbę że nie mógłbym się pokazać na żadnej polskiej uczelni.
Niewyobrażalne jest dla mnie że uczelnia wyższa tak chamsko wykorzystuje swoją pozycję - mniej świadomi studenci nawet nie wiedzą co robią akceptując takie coś w ciemno.
  • Odpowiedz
@JurekWonsik: Nieźle, ja kiedyś na Androidzie zalogowąłem się do korpo maila i stworzyło mi takiego sandboxa, gdzie w jednym miejscu mam osobny sklep GooglePlay z korpo aplikacjami, a wszystkie aplikacje(przeglądarka, poczta kontakty) są innymi wersjami z dodatkowa ikonką. Żeby to włączyć musiałem np ustawić hasło z literkami a nie pin, ogólnie bardzo mi się podoba ten sposób bo firma może działać tylko w tym sandboxie i wszystko jest odseparowane
  • Odpowiedz