Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą wszechobecne #powiadomienia. Kiedy wydawało ci się, że już wszystkie wyłączyłeś bo są ci absolutnie do niczego niepotrzebne - wyskakuje kolejne. Jak jakaś #!$%@? Hydra.

W telefonie mam wyłączone praktycznie wszystkie powiadomienia które nie są istotne (media społecznościowe (w sumie tylko wykop i linkinpark), SMSy (obecnie służą jako spam), gry, aplikacje typu booksy, pyszne, mapy, booking, Orlen, przeglądarka! etc.). Mam nawet wyciszone większość grup i wszystkie kanały na Telegram.

Tak samo w iBystrymZegarku w którym nie mam żadnych powiadomień, bo jak coś potrzebuję to sobie sam sprawdzę (godzina, liczba przebytych kroków, puls, znowu godzina bo zapomniałem za pierwszym razem która jest na osi :D ).

Powiadomienia służą do tego, aby nas znowu przyciągnąć przed ekran obojętne jakiej on by nie był wielkości. Powiadomienia są już fejkowe - typu ze screena poniżej. Windows 11 twierdzi, że nie wiem #!$%@? - do Słońca zbliża się czerwony Karzeł? Ano nie, bo to powiadomienie. O czym? #!$%@? wie o czym, kliknij i sprawdź sam. (w komentarzu screen)

#!$%@?ą mnie powiadomienia push/sms/notyfikacje z programów. 90% a nawet pewnie i 91 jest z miejsca do #!$%@?. EU powinna coś z tym zrobić i (róbcie screeny!) niedługo się pewnie za to wezmą, bo to jest po prostu skandal.

Specjalne ch
ciwd dla @pysznepl. Jak już sam siebie nienawidzisz za to, że coś zamawiasz z tej aplikacji ale głód bardzo, to po zamówieniu dostajesz ile? 5-7 powiadomień różnymi kanałami, że twój #!$%@? placek z serem będzie za 90 minut? Powiadomienia e-mail o płatnościach i przetwarzaniu płatności (4-5 wiadomości). Powiadomienia SMS (zamówiono, w realizacji, kucharz drapie się po jajach, kurier już #!$%@?, oceń zamówienie) no i pewnie równie podobnie jeśli chodzi o powiadomienia Push, których nie policzę, bo nie jestem człowiekiem ulepionym z gówna aby zamawiać przez pyszne.pl. Ale czaicie o co chodzi.

#!$%@?ć powiadomienia! Oczywiście, że winię za ten stan rzeczy reklamodawców.

k.....r - Jak mnie #!$%@?ą wszechobecne #powiadomienia. Kiedy wydawało ci się, że już...

źródło: comment_1662108726FLQXemuTNg3Q09Pd401zWB.jpg

Pobierz
  • 3