Wpis z mikrobloga

Po ostatniej wizycie na SOR z kotwiczką w palcu uznaję, że jednak czas na podbierak. Szukam jakiegoś podbieraka teleskopowego z siatką gumowaną. Interesuje mnie jak najmniejsza długość transportowa, by móc go wygodnie nosić przymocowanego do plecaka. Macie jakieś propozycje? Łowię na spinning, kosz może być malutki, składany. Długość raczej powyżej 130 cm. Ciężko coś wyszukać, bo nie zawsze podawane są dlugości transportowe
#wedkarstwo
  • 14
@Arizona12: Akurat na spining nie używam tylko na spławik i grunt, ale haczyki mi sie nie łapały o siatke ( jest gumowana )
wyjałem 2 leszcze, woda taka raczej nadal kwitnąca ale nic mi nie waliło z niego.
@Arizona12 Jaxon trust - mój pierwszy podbierak. Ma taki zaczep, można zahaczyć o pasek/plecak. Nosiłem na plecach bez problemu mimo całkiem dużego kosza, w porównaniu do podbieraków pstrągowych. Z minusów- tonący i bez linki, ale z tym można sobie poradzić, jest dużo patentów, TANI. Plusy - gumowana Siatka o dużych oczkach, składany, łatwo rozłożyć grawitacyjnie jedną ręką, Możesz zawsze zamówić obejrzeć i zwrócić jak Ci nie pasuje https://sklepwedkarski.pl/product-pol-83514-Podbierak-wedkarski-Jaxon-Trust-z-gumowana-siatka.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping