Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, halp.
Chcemy jechac do #energylandia 6 albo 7 września.
Na początku termin mi sie spodobal pomyslalam ze po wakacjach nie bedzie juz tłumów xd potem mi sie przypomnialo ze przez pierwsze 2 tygodnie września sa jakies promocje dla wycieczek szkolnych xd

Rok temu te wycieczki tez byly, byl ktos moze w tym terminie i podpowie czy było dużo dzieciorow i duze kolejki czy akceptowalnie?

Jechac musimy tak czy siak bo dostaliśmy na urodziny bilety ktore koncza ważność 30 wrzesnia, ale nie wiem czy nastawiac się na jakiegos faila xd

#pytanie
  • 13
@Shyvana: bylem dzisiaj. bylo sporo ludzi, ale bez tragedii. spokojnie objezdzilem najlepsze kostery po 2x, a jakby sie postarac, to spokojnie wiecej daloby rade wycisnac. lezenie na plazy i powolne suszenie sie po speedzie bylo wazniejsze ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ipsy: bylismy dzis, ludzi niewiele, czas oczekiwania na tablicach zwykle na wszystko 0, czasami wskakiwalo 10 min na moye i abyssusa i w sumie na abyssusie czekaliśmy ok 10min i bylo to najdluzsze oczekiwanie xd

Tak to na wszystko z marszu, ew. Oczekiwanie na poziomie jednego przejazdu atrakcji. Pogoda bardzo ładna, także wszystko udane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ipsy: juz 5 razy tam bylam i dalej boje się wejsc na zadre xd wyglada przerażająco i jak sie pod nia stoi to naprawdę robi wrazenie xD

Najbardziej to chyba mayana lubie, ale nie ze wzgledu na przeciazenia czy ekstremalność, ale mam sentyment bo byl to mój pierwszy coster w życiu ( )
@Shyvana: mayan tez spoko, choc troche obija. zadra mimo ze nie jest najszybszym kosterem i nie ma najwiekszych przeciazen, zrobila na mnie najwieksze wrazenie. jest wspaniala i moim zdaniem to jest numer 1 w energylandii, choc hyperion w pierwszym rzedzie na boku od osi tez robi robote. bylas 5 razy i nie sprobowalas zadry?
@Shyvana: Kizi i Kiziol nie byliby dumni. do nadrobienia next year! ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to duza strata. nie jest jakos specjalnie ekstremalniej niz na hyperionie, ale przejazdy pomiedzy podporami i sam sposob przyczepu kolejki robia ogromne wrazenie
@Shyvana: @Ipsy: Zadra najlepsza, dla mnie to taki must have w Energylandii. Właściwie zaczęliśmy od niej za pierwszym razem gdy byliśmy, totalnie nieświadomi czego się spodziewać. Był lekki szok, ale od tego czasu plan na Energylandię jest taki, że na początku dnia lecimy od razu do Smoczego Grodu na Zadrę, a potem #!$%@? resztę rollercoasterów (ʘʘ) Mega wrażenie robi pierwszy wagonik.