Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krotniczka: Gram na gitarze i basie.Ucze się grać na perkusji i klawiszach.W wolnej chwili buduję i naprawiam elektronikę.Uczę się programowania PLC oraz automatyki.Jezdzę na motocyklu i kiedyś próbowałem sił w drifcie dopóki mi się gruz nie rozpadł.Gram se też w gierki (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krotniczka: wspinaczka, psychologia, RPG no i gierki kąkuterowe - w żadnym nie jestem mega zaawansowany bo bardziej mnie bawi żąglowanie nimi
  • Odpowiedz
  • 1
@Krotniczka nie mam zainteresowań. Wstaje, siłownia, potem praca 8:30-16:30(chyba że się #!$%@? w robocie to w tym czasie robię jedzenie, oglądam sobie YT, wykop, tiktoki), po robocie jedzonko, jakieś zakupy albo załatwianie innych spraw, wieczorem 1 odcinek serialu i do spania i tak w kółko. Na weekendzie sprzątanie, wieczorem jakieś film/serial z żoną, ewentualnie sobie gramy w coś osobno i też mija. I tak tydzień za tygodniem.
  • Odpowiedz
@Krotniczka: entomologia, marnowanie czasu w necie i jeśli można to nazwać zainteresowaniami to: autostop, disc golf, bieganie. Trochę też myślenie o tym jak nic nie ma sensu i jaki świat jest okrutny.
  • Odpowiedz
@Krotniczka: Kolekcjonowanie płyt winylowych ^_^ muzyka elektroniczna (wszelkie grzebanie za informacjami, grzebanie za rzadkimi kawałkami, rekonstrukcje, bootlegi, miksy), w D&D czasami pogram ze znajomymi, drobne ćwiczenia we własnym zakresie, a także podróżowanie tramwajami xD
  • Odpowiedz
@Krotniczka: Pisze książki i poprawiam te, które piszą inni. Dużo czasu poświęcam dietetyce bo mam dość specyficzną chorobę i dieta wymaga ciągłych poprawek więc uczę się gotować z tego co mam. Ćwiczę, chciałabym więcej czasu właśnie na to poświęcić. Sporo czasu zabiera też odpowiednia pielęgnacja skóry/włosów.
  • Odpowiedz