Wpis z mikrobloga

Paredes do Juventus tutaj my idziemy

Kontrakt 3+1 za 15 milionów + 5 bonusów. Masterclass Arrivabene. Paredes trzecim zawodnikiem, który w przeciągu roku odrzuca #arsenal na rzecz potężnego Juventusu Massimilano Allegriego

Tym samym Juventus na 99% zamyka okienko, jeśli chodzi o transfery in. Solidne 8,5 na 10. Bez pompy, bez wielkich ruchów (takim chyba miał być Pogba, ale przez kontuzje trochę dym opadł)

Jeśli by się udało spieniężyć Rabiota/Arthura to 9tka ode mnie. Naprawdę fajne i przemyślane ruchy. Dużo nadziei mam w tym składzie i jak Allegri nie zrobi w tym sezonie naprawdę porządnych wyników, to trzeba się pożegnać. Dostał wszystko czego chciał i nie ma co usprawiedliwiać tego, że na bokach obrony grają absolutnie beznadziejni piłkarze, bo sam Max przedłużał De Sciglio i chciał grać Sandro na rzecz Cambiasso.

#juventus #transfery #seriea
Pobierz
źródło: comment_1661896169s611LDPslRI8gPcOjexlhL.jpg
  • 6
@realbs: Rabiota się nie uda, nikt nie da tyle co mu Juve daje, a Arthur ewentualnie wypożyczenie i to też maksymalnie 75% pensji potencjalny klub będzie płacić, resztę Juve. Okienko ok, ale dla mnie 7/10 właśnie dlatego że nie udało się tych 2 opchnąć.
@Minieri: No wiadomo, ze pociąg z Francuzem odjechał wraz z przyjściem Casemiro do United i to właśnie miałem na myśli.

Inna sprawa, że Allegri nigdy sprzedaży francuza nie chciał, więc nie ma też co na to narzekać. Allegri jest tez współodpowiedzialny za transfery na swoim obecnym kontrakcie, więc z gry Rabiota należy go rozliczać

Arthur niech idzie za jakiekolwiek pieniądze. Nawet za 100% opłacanej tygodniówki. Po prostu wstyd mieć w składzie