Wpis z mikrobloga

Piłkarz gdzieś pisał, o przechwałkach górskiego oblecha o tym, że się dorobił i stać go na Mercedesa za 350k PLN ?

Naprawdę ten łeb napisał, że właśnie na takiego go stać? Prosta sprawa, że pojmowanie stać, a "stać" (czyli mieć możliwość kupna) to dla niego bardzo odległy termin. Ze zwykłej miernoty ten biedak umysłowy nie wie, że jednak go nie stać....

Dlaczego akurat za 350k, a nie za 400k ? Wydolność na leasing? Ale już nie za 300 tylko 50 więcej? Proste - idioty nie stać nadal...nie ma zapewnionej przyszłości, zapasu, stałego prawdziwego biznesu (nazywanie się CEO i dryfowanie na ostatniej prostej Kononowicza to nie biznes) i chwalić się, że się dorobił? Ch.ja się dorobił, gdyby tak było to stać by go było np. na auto za 100-200k PLN a mógłby kupić - podkreślam MÓGŁBY - za np. 1 mln PLN, ale tak nie jest....

Ot taki to biznesmen z naszego górskiego leszcza : )

#kononowicz
  • 13
@Coxey: patrząc na innych youtuberów i ich zarobki gdzie oni mają podpisana współpracę z różnymi firmami celem reklamy to podejrzewam że rudy ma max 10k miesiacznie z Youtube (oczywiście jest to zależne od ilości wyświetleń)plus jakieś prywatne strony gdzie udostępnia za kasę afery ze szkolnej to ma może max 15k na miesiąc,w za takiego mercedesa to podejrzewam że leasing wynosi +/- 10k.Pilkarzyk już tak odpłynął że on myśli że rudy zarabia
@Fandolores: już co by piłkarzy nie mówił to szacuję mniej więcej, ile rudy nawet pod odpałach menelom może mieć i wierzę, że dla 90% ludzi 15k na miesiąc to dużo. Ale ja wiem też tyle, że przy chwilowej fali to jeszcze nie jest oznaka, że bierzesz bez obaw auto za 350k PLN. Dużo by pisać, a i tak połowa nie zrozumie o co chodzi. Jest dużo książek dużo MĄDRZEJSZYCH ludzi którzy
@Coxey: o tym mówię,nie trawie rudego bo zniszczył całkowicie szkolna,ale szanuje w jakimś stopniu że potrafił przekuć to na dobry zarobek.wiadomo że nikt o zdrowych zmysłach przy niepewnych zarobkach szarpnalby się na auto za tyle sosu.poza tym z tego co widziałem tu na tagu że on się nie chwalił że ma takie auto,tylko że to jego marzenie,ale oczywiście piłkarzyk wszystko przeinacza i uważa że rudy kupił takie auto.