Wpis z mikrobloga

@obs_ordine

Wpisz w google "koryprtycje angielski poznań olx" i wyskoczy Ci dużo ofert.

Większość to będzie online bo się teraz wycwanili, że przez skype kilka osób na jednej e-lekcji i od każdego minimum 50 zł to łatwiejszy, szybszy i większy zysk.

Ciężko będzie o dojazd do domu, a pewnie i cena minimum 100 zł za godzine plus koszt dojazdu. Chyba, że korypetyor na dorobku i początkujący to można złapać okazje. Ci co
@dnO_Oceanu: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź; już od prawie 2 tygodni właśnie szukam przez Google, Olx i grupy językowe na Fb i na razie nikogo nie znalazłam...95% ogłoszeń to uczenie przez kamerkę czego nie chcę albo np. uczenie dzieci i młodzieży bez dorosłych. Szukam dalej, nie poddaje się :)
Wpisz w google "koryprtycje angielski poznań olx" i wyskoczy Ci dużo ofert.

@dnO_Oceanu: ktoś tak robi? xD Nie trzeba wyszukiwać wszystkiego przez Google, można wejść bezpośrednio na OLX
@obs_ordine: nie słuchaj pierdół, że korki z angielskiego to 100 zł + dojazd... Akurat angielski jest bardzo popularny i przez to dość tani, spokojnie za 60-80 zł kogoś znajdziesz, nawet jeśli za 100 zł to baaardzo mało osób dolicza cokolwiek za dojazd.
. Patrzyłaś ta tę grupkę?


@Limonene: Tak, właśnie na niej dałam ogłoszenie :) Odezwały się do mnie 3 osoby z czego 2 z pytaniem czy na pewno nie chcę online i jedna że zaprasza do szkoły językowej. Szukam na różnych stronach i jak już wydaje mi się, że znalazłam fajną osobę to np okazuje się, że nie dojeżdża albo nie uczy dorosłych. Wczoraj natknęłam się na 2 ogłoszenia, które mi pasują
@obs_ordine: na tej grupie najlepiej przeszukiwać posty albo czytać odpowiedzi na inne komentarze, niestety armia ekorki silna xD i wpychają się wszędzie, więc dodanie swojego ogłoszenia zazwyczaj kończy się fiaskiem. Lepiej patrzeć na korepetytorów którzy sami się ogłosili
@Limonene

ktoś tak robi? xD Nie trzeba wyszukiwać wszystkiego przez Google, można wejść bezpośrednio na OLX


Oczywiście, że tak jak radziłem jest lepiej. Nie trzeba filtrować przez katagorie tylko pokazuje wszystko. Tak musiałby szukać w korypetycje/usługi/firmy/kursy i szkolenia/edukacja itd. W ten sposób co podałem ma wszystko na tacy wchodząc w pierwszy link olx z wyszukiwarki.

nie słuchaj pierdół, że korki z angielskiego to 100 zł + dojazd... Akurat angielski jest bardzo popularny
Oczywiście, że tak jak radziłem jest lepiej. Nie trzeba filtrować przez katagorie tylko pokazuje wszystko. Tak musiałby szukać w korypetycje/usługi/firmy/kursy i szkolenia/edukacja itd. W ten sposób co podałem ma wszystko na tacy wchodząc w pierwszy link olx z wyszukiwarki.


@dnO_Oceanu: oczywiście, że to co radziłeś nie jest lepiej. Nie trzeba się nigdzie przebijać, można to samo wpisać w wyszukiwarce OLX i też pokazuje wszystko.
Ceny też znam z doświadczenia, sama korepetycje