Wpis z mikrobloga

Livegame #!$%@? Kamerzyste z Kruszwilem xd Nie tego oczekiwali i nie mialo byc takiej patoli i kontrowersji, a do tego przejeli kanal live game, ktorego mieli byc tylko administratorem i robic promocje LiveGame a zrobili z niego wlasny kanal i jeszcze tam zmienili nazwe ale organizator odzyskal konto. Nastepna edycja ma byc na wyspie z 30 uczestnikami. Przez tydzien beda wykonywac rozne zadania. A celem livegame jest promocja kursow programowania, ktore prowadzi organizator. Ciekawe, szkoda, ze na poczatku ktos go zle pokierowal albo sam przestrzelil w to jakich influ sobie dobral do promocji. Myslal, ze beda chcieli pokazac sie z dobrej strony ale jednak patoli z nich sie nie da wyplewic.
LiveGame ma teraz wieksze szanse o ile zmienia zadania na ciekawsze, bedzie lepsza operatorka i teraz bez patusow moga sie tym zainteresowac influ ktorzy ze wzgledu na kamerzyste nie chcieli w tym brac udzialu.
#famemma #livegame #highleague #wardega #zebo #revo #aferki #gimper
  • 18
  • Odpowiedz
@corryand: Przecież on z nimi siedział na Live, ten założyciel niby, dobrze wiedział jak to będzie wyglądać xD "odzyskał konto" do ostatniego dnai kiedy kruszwil chciał było jego, i promowało 2 kanał. nie wierz w te bajki
  • Odpowiedz
@RafDan: no na konferencjach siedzial i finalnie nie podobalo mu sie jak to zostalo poprowadzone i jak wygladaly te dni z zawodnikiem na kanale ktore tak naprawde byly typowymi pato-filmikami kamerzysty i kruszwila.
  • Odpowiedz
@corryand: To dlaczego po pierwszym filmie tego nei zatrzymal? Live na kanale gdzie sprzedawali ppv mieli przed sama gala, i nie wygladal na niezadowolonego.

To jest zwykle #!$%@? teraz, taki byl plan - dac rozgłos.
  • Odpowiedz
@RafDan: byc moze ale jakvy zatrzymal to tuz przed turniejem to by byla porazka turnieju i rozsypaloby sie to organizacyjnie. Kogo mogl nagle znalezc na zastepstwo i kto mu zapewbilby sprzedaz ppv? Ja go rozumiem i madrze gadal na tym live no i widac ze typ nie siedzi za mocno w tym swiecie influ i przestrzelil sie w tym wcelowaniem w kamerzyste i kruszwila robiac sobie zly PR na start podobnie
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ohara: nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
Jako przerywnik reklamowy. Troche to powiazane - gry zrecznosciowe/ wyzwania vs pisanie gier xd
Tak bardzooo okreznie szukajac analogi. W sumie jedyne co mowil to ze chcial tym turniejem trafic do mlodych by u nich rozpromowac programowanie jako droge zyciowa/ najbardziej przydatna umiejetnosc
  • Odpowiedz
@corryand: uczy dzieci programowania dlatego zaprosił do swojego projektu typa oskarżanego o wykorzystywanie seksualne nieletnich, znęcanie się i oszustwa XDD albo debil, albo ta nauka programowania dzieci pic na wodę
  • Odpowiedz
@grim-jack: no albo to albo to. Albo trzecia opcja- programista ktory siedzial w swoim swiecie, obejrzal squid games (dlugo po premierze bo zorganizowal to dosc pozno), zobaczyl jaki na to jest hype i stwierdzil ze to fajny pomysl na biznes by takie cos zorganizowac. I zaczal sie rozgladac po influ i moze tylko Kamerzysta z tych bardziej rozpoznawalnycv byl zainteresowany za niewygorowana stawke byc tego twarza.
Nie wiem, nie chce tlumaczyc
  • Odpowiedz
@corryand: nie wiem, ja kamerzysty do reklamowania nawet obornika bym nie najął, bo kompromitacja by była. to jest ten typ toksycznego człowieka, że zawsze coś jest nie tak z nim, zawsze kończy się źle i zawsze się traci na kontaktach z taką osobą
  • Odpowiedz
@marv0oo: co masz na mysli przez wal na pieniadze? Przeciez jak ktos chcial kupic ppv i to ogladal to kupil, a ze nie bylo to fajnie i ciekawie zorganizowane to juz inna sprawa xd
  • Odpowiedz