Wpis z mikrobloga

jezuuuu tu jest szczyt kobiecej schizofrenii. jakaś krasnoludzka samica mówi że chce wysokiego i że wysoki to dla niej się zaczyna od 6'2 (187,96 tyle ile ja mam czyli oficjalnie zostałem królem manletów i w ogóle bez co najmniej 190cm nie podchodź). inne mówią że no chcą takiego co coś tam ćwiczy, lekko atletyczny, lekki zarys mięśni taki a jak się typ pyta o jego ciało (idealnie wyrzeźbione codziennym grindem) to nieironicznie mówią że coś takiego. i tak dalej i tym podobne. BOŻE XDDDD i moja matka się dziwi że nie mam panny, że sam wiecznie. jak tu trzeba być literalnie adonisem 11/10 żeby cokolwiek zdziałać xDDD
#przegryw
Smiecharz - jezuuuu tu jest szczyt kobiecej schizofrenii. jakaś krasnoludzka samica m...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wazdusciel: Następnym razem zrobię zdjęcie, typ był z 1-2/10, a laska tak z 6-7 :) No miał fajną brodę, a poza tym łysy gruby malnet. No typ miał dosłownie ze 100% nadwagi bo na jakieś 120-130 wyglądał przy tym swoim karłowatym wzroście xD
  • Odpowiedz
@Smiecharz: ale to są wypowiedzi lasek z siłowni - całkowicie naturalne jest to ze laska która sama o siebie dba, wymaga u faceta tego samego - po prostu chce znaleźć kogoś z kim będzie mogła dzielić pasje

Sam bym się oburzył jeśli takie wymagania podałaby laska z nadwaga która codziennie w-------a fast foody i z siłownia nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz
całkowicie naturalne jest to ze laska która sama o siebie dba, wymaga u faceta tego samego - po prostu chce znaleźć kogoś z kim będzie mogła dzielić pasje


@eldzej_10: no właśnie problem w tym że one nie wymagają tego samego tylko dużo dużo DUUUUUUUUUUUUUUŻO więcej czego nawet fizycznie nie można za bardzo spełnić. chodzi o ich absurdalne wręcz wymagania i zwyczajną schizofrenię bo nie mają pojęcia gdzie żyją i nie
  • Odpowiedz
@Smiecharz: Tylko to co się mówi przed kamerą i czego się oczekuje w rzeczywistości to jedno a realne możliwości odnośnie znalezienia wymarzenia kandydata to drugie.

One się mogą rozpływać w opisach idealnego faceta ale prawda jest że większość żadnego takiego nie znajdzie bo takich facetów ideałów po prostu nie ma albo jest ich tak ograniczona liczba że już dawno są pozajmowani. Wtedy taka laska zderzy się ze ścianą - albo
  • Odpowiedz