Wpis z mikrobloga

@TomgTp nienawidzę zapachu i smaku czosnku i cebuli do tego stopnia, że unikam ludzi, którzy takie rzeczy jedzą, sprawdzam skład produktów aby mieć pewność, że nie zawierają cebuli i czosnku etc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akos: ja mam tak od dziecka że nie obrzydza mnie cebula w pierogach ruskich i schabowych w środku. Nie lubię kawałków w środku ogólnie. Praktycznie to samo mam z czosnkiem. Musi być miazaga bądź świerza cebula. Niby zjem ale dyskredytuje taki zabieg danie.

@Kurczak_chuck: ja muszę myć ręce po wszystkim i mam parę takich nawyków dziwnych. Trochę z tym walczę. (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dizzy126: to mój szwagier tak ma że nie je czosnku. Jeszcze mi się przypomniało.
A i nie toleruję różnych słów i emotek. "xD" głównie i przywitanie "elo"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dizzy126: jest tego więcej i tak patusów też nie toleruję ale to zdrowe podejście jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ostatnio próbowałem z kolegą przejść przez tłum kiboli to dostałem kopa na twarz. Uważam i tak że było warto. #!$%@? panoszą się gdzie chcą a ja chciałem tylko przejść. ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomgTp: nie jem ryb, jajek ani owoców morza w tym wodorostów, bo mi śmierdzą i mają dziwną konsystencję
Nie lubię odgrzewanego mięsa, bo dziwnie smakuje i tak samo nie jem szynek, wędlin
Jestem w stanie rozróżnić smak szpinaku mrożonego i świeżego po ugotowaniu/usmażeniu i mrożonego nie tknę

Poza jedzeniem to nienawidzę dźwięku piłowania np paznokci i ostrzenia noży, uczucie jak paznokciami po tablicy ktoś robi, nie znoszę mieć lakieru ani hybryd