Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 2 i 3 gierka jako scavy były. Raz wyszedłem ale zabiłem scava (znowu się lekko zirytowałem, bo kampiłem i typ lootował z 5 min piętro powyżej mnie aż w końcu podszedł pod schody i go ściągnąłem na 1 hita w tors) i znowu nie miłem świadomości, że to scav, a jak mi tylko podszedł pod celownik to od razu strzelałem. W 3 grze natomiast widziałem kilku i przebiegałem obok nich i tym razem UWAGA słyszałem jak coś mówią więc ich nie zabiłem. Natomiast wyszedłem z jakiegoś przejścia wprost na 2 czy 3 noobów ale taka to gra.

Natomiast jedyne co mnie giga irytuje, to że jak googluje się coś w stylu "best map for scav" to każdy tam gada jak typowy noob od poe "ja gram to bo robie 500k/na mape" "wygoogluj loot path na mape X" XDD Ja #!$%@?, niby Tarkov to jakiś następca duchowy #stalkera ale gracze to totalne nooby co szmacą się dla cyferek i grindu zamiast dla gameplay, w który można się wczuć.

#escapefromtarkov
  • 4
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: A niby jak mają gadać, skoro na tym polega ta gra. Masz wejść na mape, zebrać lootu ile sie da i uciec, ewentualnie zrobić questa dla handlarza. Niby w questach jest tam jakiś zarys fabuły, ale i tak wszystko sprowadza sie do tego że albo masz kogoś zabić, albo iść na daną mape i znaleźć konkretny przedmiot i wrócić do handlarza.

Grając jako scav masz zarabiać rubelki, żebyś mógł kupić dla swojego pmc dobry sprzęt. Albo iść do miejsc gdzie można znaleźć dobre ammo albo itemy do questów/wartościowy loot.
Bez cyferek i grindu dalej bedziesz biegał z armorem 2 klasy i z aksu z prs ammo, i bedziesz płakał że nie mozesz nikogo zabić i szybko giniesz.

Jak bedziesz dalej zabijał scavy, samemu grając jako scav to szybko spadnie ci reputacja u fence'a. Przez co cooldown na wyjście scavem bedzie coraz dłuższy, do tego ai scavy zaczną do Ciebie strzelać jak tylko cię zobaczą. No i im gorsza reputacja tym mniejsza szansa, że twój scav bedzie miał coś wartościowego
  • Odpowiedz
@Sppiorek: Troche tak ale szkoda, że nie ma jakiegoś bardziej losowego systemu lootu i ludzie obieraja "loot pathy". Nie powiem, jak patrze na mape zeby wgl wiedziec gdzie isc do wyjscia to aby cokolwiek miec to wlaczam skrzynie z drogimi rzeczami i bronia, aby cos zlootowac po drodze, chociaz pewnie powinienem lootowac materialy do ulepszania.

Ale to dla mnie giga cringe, plus to co napisalem to tylko poczatek. Tam ludzie pisza o graniu w nocy, o zmianie serwerów xD

Jak bedziesz dalej zabijał scavy, samemu grając jako scav to szybko spadnie ci reputacja u fence'a. Przez co cooldown na wyjście scavem bedzie coraz dłuższy, do tego ai scavy zaczną do Ciebie strzelać jak tylko cię zobaczą. No i im gorsza reputacja tym mniejsza szansa, że twój scav bedzie miał coś wartościowego przy
  • Odpowiedz