Wpis z mikrobloga

  • 170
Mam nadzieje ze po tej aferze Rozpara zrozumie, że Polak w tej federacji jest potrzebny jest jak Polaka mamie majtki w pracy i go wywali na zbity pysk, mało to się mówi żeby nie utrudniać pracy ratownikom medycznym i myślę że oni wiedzą lepiej co jest jego przydupasowi bardziej potrzebne niż to czego on sam chce.
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@RafDan: na jakims wywiadzie roksysyn mowil ze chyba ten ratownik czy lekarz stracil stanowisko. Ale wydaje mi sie ze to farmazon jak to na polaczka przystało. no chlop jest ewidentnie w top3 zjebow fame mma ktory musi byc wszedzie i krecic afery.
  • Odpowiedz
@PaulVale: Gadał tak, że niby go jakiś "włodarz" odsunął od obowiązków na tej gali przecież xD

Ale to zapewne tylko po to żeby nie było spiny, oni sobie to sprawdzą.

@gsl7: Tam była żona Rozpary, więc zapewne zna się z nimi, skoro sam z nimi Rozpara jeździł. Oni sobie to sprawdzą po gali na spokojnie, i zrobią co mają zrobić. Syf za WCA i Polakiem pozostanie i tak.
  • Odpowiedz
@maxer1892: jeżeli fame tylko zobaczy, że zarobi na kolejnej walce polaka to powiedzą malarzowi budowlanemu by przeprosił i że to nie tak i że emocje i że rodzina i wszystko pójdzie w zapomnienie
  • Odpowiedz