Wpis z mikrobloga

Myślę ostatnio nad przeprowadzką do Krakowa, stąd moje pytanie jak oceniacie życie w tym mieście? Zawsze jak słyszę Kraków to mam przed oczami kibiców z maczetami XD Jak to wygląda w rzeczywistości na co dzień?
#krakow
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Terry_: mieszkam w Krakowie 13 lat i mam dość. Mam zamiar stąd uciec. Jestem tu ze względu na spoko pracę i narzeczoną, która robi studia. Brud, smród, żule, mentalność miejscowych, gołębie, korki, brak miejsc parkingowych, chore ceny nieruchomości.
@Terry_: mieszkam od urodzenia. Idealnie nie jest, ale gdzie jest lepiej? Rynek pracy, edukacja, usługi. Transport publiczny na tle kraju jest całkiem ok. Znajdźcie miasto gdzie nie narzekaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie ukrywam że czasem czuję się znudzony już. Jakbym się miał gdzieś wynieść to chyba do Gdyni.
czyli jak każde większe miasto w 2022 xD


@Terry_: nie wiem, jak jest w innych miastach, ale nawet zakładając, że to co piszesz jest prawdą, to problem w tym, że Kraków jest bodajże drugim najdroższym po Warszawie miejscem do życia w Polsce. Więc mając te same wady, ale przynajmniej mniejsze koszty życia (i to wcale nie jest do końca tak, że "z automatu" w Krakowie zarabia się więcej), lepszym wyborem byłoby