Wpis z mikrobloga

Myslalem, ze juz widzialem wszystko, ale nie.

Nowa para, bardzo ladna dziewczyna, jakies zainteresowania wypisane, profil zweryfikowany itd. Pisze pierwsza, mysle chce mi cos sprzedac... ale nie normalna rozmowa.

Miala info o instagramie, szukam nie ma, to szukam w google, a byla literowka, wszystko zablokowane 1k obserwujacych, zdanych czerwonych flag, ale znalazlem tez kanal kolezanki na youtube, gdzie byla gosciem, normalna fajna dziewczyna.

Na instagramie bylo imie i nazwisko, na facebooku ma normalnie konto, rodzice w znajomych (po filmie na youtube mozna znalezc imie ojca), konto na likedin, jakas rekruterka. Wszystko wydaje sie normalne.


#tinder
  • 10
  • Odpowiedz
To oczywiscie moglybyc kradzione zdjecia, ale po co? Nie chciala pienidzy z gory, nie szukala fallowersow na instagramie itd. Jakbym sie zgodzil to bym ja przeciez zobaczyl przed platnoscia....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Proogramista: może wcale nie potrzebowała followersow, skoro ktoś mógłby jej wysłać np zaliczkę czy cokolwiek. Sam z moją dziewczyną się śmieje że zrobię jej zdjęcia stópek i pojedziemy za to na wakacje. I co najlepsze wiem że znalazłbym chętnych na zakup nawet w miejscu gdzie pracuje. Tylko że moralność mi nie pozwala podszywać się pod moja dziewczynę i sprzedawać moje brudne skarpetki.
  • Odpowiedz
Krzyzyk na szyi na kazdym zdjeciu i filmie.


@Proogramista: może lubi jak patrzy? #pdk

I w kolejnej wiadomosci dostalem cennik


@Proogramista: tak totalnie od czapy czy poprzednie wiadomości wybadały grunt? Ciekawe na ile byłaby skłonna negocjować - niektóre po prostu lubią takie 2w1, skoro i tak przespałyby się z kimś przypadkowym. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz