Wpis z mikrobloga

@BoloMaster Ludzie powiązani ze sponsorami LCR donoszą, że Honda chce zostawić bowling mana, aby Ogura zdobył trochę więcej doświadczenia i w przyszłym roku został mistrzem Moto2. Sama plota odnosnie drugiego miejsca wiąży się z tym, że ktoś z padoka kiedyś puścił plote jakoby Honda zawsze miała w teamie azjatę i musi być ZAWSZE dla niego 1 miejsce, dlatego nie typuje się żadnych innych nazwisk. Co jest bzdurą, bo od prawie dwóch dekad
@schwarzstork
Jarvis chociaż umiał budować motocykl, aczkolwiek odkąd odszedł Lorenzo i poszli w sugestie Rossiego to ten motocykl jest żartem tak jak RC213V budowana pod Pola i Nakagamiego. Niesmieszny żart.

Imo i Jarvis i Puig są do #!$%@?, aczkolwiek Jarvis mógłby zgarnąć po prostu solidny #!$%@? od góry.
A Puig to tylko do kosza za te #!$%@? decyzje. Nie chciał trzymać Pedrosy, bo nie, awansować Cala do Repsola chociaż na 1 sezon
@schwarzstork to byłoby piękne, bo Puig zamknąłby cykl mikroblogera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk

zrzucony do roli asystenta dalej darlby morde, bo ambicja i ego nie pozwolilaby mu być nr2 i, ze jego decyzje nie są ostateczne/ wcale uznane. Z asystenta mógłby zostać #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ahh
@Stitch: Dawać mi tu Brivio żeby zrobił porządek w tej Hondzie. Chociaż szczerze mówiąc zanim oni ogarną ten motocykl to może być gotowy na 2024. Jestem ciekaw czy Marc ma klauzulę wyjścia przed 2024.
@Stitch: Całe szczęście. Od razu po wypadku zbyt szybko wrócił, gdyby nie to dawno już by było po temacie. Szczerze mówiąc ja nie wiem w jaki sposób oni chcą ten motocykl zbudować.