Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidze swojego zachowania czasem. Jak jestem na jakichś imprezach. Zachowuje się wbrew sobie czasem, nie jestem taki, chciałbym żeby tak nie było.

Da się to wyeliminować? Oczywiście najczęściej się tak dzieje podczas nietrzeźwości, ale nie zawsze.
Na następny dzień po prostu nie chce mi się już nigdy wychodzić na takie spotkania bo mam kaca moralnego.
#psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6309cfe7009fcea051a708f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najsampierw to nie pić, jeżeli odwalasz po alko jakiś szajs
jeżeli robisz i mówisz coś za dużo (chyba nikt nie ma moralniaka po tym że czegoś narobił czy nagadał za mało) - to ćwicz wstrzemięźliwość w słowach i czynach

jeżeli powiesz coś za mało, to zawsze możesz potem doprecyzować, dodać, w następnych zdaniach
jeżeli powiesz za dużo - to już nie da rady nic odjąć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po alkoholu niektórzy robią się szczerzy do bólu lub mega agresywni. rożne są reakcje. najlepiej nie pic, ale czy w tym kraju da się nie schlać na zbity pysk? ps jak bys przez przypadek byl na imprezie, gdzie wszyscy chleja, a ty nie bedziesz pil, to zobaczysz dopiero, jak ci co pija sa prości, nieśmieszni, komiczni, w sumie ciekawe zjawisko.
  • Odpowiedz