Wpis z mikrobloga

To jest ta 'psycha' o której mówiła do Linkiewicz że jej nie ma? Z dwojga złego lepiej że wygrała, bo by się splakała jak bobo.

Nie lubię ani tej ani tej ale szacunek dla Marty że zachowała się z szacunkiem i brakiem srania się do całego świata i sędziów że wygrała, bo tak Aniela by pewnie się zachowała. Myślała że pójdzie trochę lżej jak przy pierwszej walce a moim zdania, Marta może się cieszyć z dużego progresu od ich ostatniej walki

#famemma
Pobierz mastereo - To jest ta 'psycha' o której mówiła do Linkiewicz że jej nie ma? Z dwojga ...
źródło: comment_16615575127HYwFt4iMZP7LKtUytRE46.jpg
  • 7
Też mi obydwie koło uja latają, ale ostatnio masterka mi strasznie obrzydła i liczyłem, że przegra. Jakby trochę zlądowała, to może by nabrała ciutke pokory, bo ewidentnie za wysoko szybuje.
@EntryMode to trzeba było ją wziąć do wziąć do parteru i udowodnić, a jeszcze Linki ją ośmieszyła w #!$%@? tym obaleniem xD

Poczuła się w stójce po walce z Zusje i myślała że jak jej tak mordę obiła, to też się sprawdzi na Linki, a rzeczywistość była inna :v
@Exe21: Być może jesteś pijany, nie mi oceniac. Lil Masti mogła uzywac natomiast nie chciała, o czym mówiła. Celem było wygranie w płaszczyźnie Linkiewicz. Natomiat to co napisałem podkreśla że dodanie parteru jeszcze bardziej by podkreslilo zwyciestwo które jest niezaprzeczalne i jednoglosne.