Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta wiec z gory przepraszam. Chcialem sie Was spytac jak wyglada u was kupowanie gier na konsole czy PC?
Czytam sobie komentarze pod postem o Diablo IV klik i wieksza czesc z Was pisze ze nie kupujecie juz w ogole gier albo kupujecie je dopiero po dwoch latach jak sa na promocji. A czy ktos robi tak jak ja?

Ja w 90% kupuje gry po paru latach od wydania na promocji ze wszystkimi DLC i po setkach patchy. Glownie gram w gry singlowe nie-RPG poniewaz nie mam czasu na multi ani checi poswiecania 200 godzin na jedna gre RPG. Takie gry do 20-40 godzin sa najfajniejsze IMO i nie musze ich posiadac Day 1. Przyklad? Dishonored 2, Batlefleet Gothic armada, Hellbalde, Assassins creedy itd.

W 5% kupuje gry w dniu premiery ALE w nie nie gram. Kupuje je by wspierac studio lub decyzje wydawcy. Przyklad? Od kiedy Sony zaczelo wydawac exclusivy z PS na PC zaczalem je kupowac w dniu premiery by pokazac Sony ze warto jest inwesowac w PC. tak np kupilem God of War a zagralem w nia dopiero po paru miesiacach. I tak samo zrobie z Uncharted 4 i z Last of Us. Inny przyklad? Gry od Creative Assembly czyli Total wary. Wszystkie Warhammer 1,2,3 kupilem w dniu premiery za pelna cene i zadnej jeszcze nie ruszylem. Chce pokazac devom ze wykonuja swietna robote i maja swietny community management. Zostawiam sobie az wszystko zostanie spatchowane i wtedy zagram. (mam flashbacki z Rome 2 w dniu premiery)

I w 5% kupuje gry na ktore nie bylo mnie stac za dzieciaka. W latach 90 i wczesnych 2000 latalem po targach elektroniki i kupowalem *ekhm* gdy na targu... Teraz po latach gdy widze takie Delta Forces, Evil genius, Impossible Creatures, Messiah, MDK czy Rebel Assault II to sobie kupie do kolekcji ale zapewne nigdy tej gierki nie odpale. Mam sentyment ale nie mam czasu by w nie ponownie grac. Taki spozniony o 20 lat chapeau bas w strone devsow.

Srednio rocznie wydaje tak z 1000-1500 zlotych na gry (w duzej mierze indyki i gry na promocji) i koncze z dwie gry miesiecznie. Wciaz mam backlog z 110 gier ale powoli nadrabiam. Gorace pozdrowienia!

#technologia #rozrywka #gry #pytanie #pcmasterrace

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6308ee12d9831df4c004b1ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie mam konta wiec z gory przeprasz...

źródło: comment_1661550652ZRZQ9QKAn4yk8nqjiJJMkE.jpg

Pobierz
  • 3
ZrzędliwyBrowar: Nie zastanawiam się szczególnie. Jak jest mega fajna gra to kupuję bez patrzenia na cenę, jak jest tak-sobie się zapowiadająca gra to czekam na jakąś promocję i kupuję. Nie myślę za bardzo, backlog mam niemożliwy, jak akurat natrafię na stara grę to kupuję i gram w starą grę. Ale w przeciwieństwie do większości dzbanów płaczących na tagu że "eee jestem już stary już nie lubię gierek" (nigdy ich tak naprawdę