Wpis z mikrobloga

Ogólnie z takim starszym panem robiłem ostatnio. I on sobie drinkuje, piwkuje. Poprosili nas na jednym zakładzie żebyśmy owijarkę naprawili do streczu, i tam krańcówka padła co ten wózek z streczem podaje góra dół, tak jeździ. A na dole jest krańcówka co ma chronić że jak wyczuje stopę pod wózkiem jak się opuszcza to rozłącza maszynę. No i ona się zaciela, zrobiliśmy to, bo łatwa awaria, choć od maszyn tam nie jesteśmy. Mowie mu żeby podłączył maszynę do prądu, on wtyczke zwykłą jedno fazową do gniazda 3 fazowego (siłowego) chciał włożyć. Ale trzeba sprawdzić, i podwieźli taką niską paletę, i ten wózek nie jeździł góra, dół. Patrzę a tam taki czujnik jest laserowy, co mierzy poziom, wysokość palety. No to dziadek, pod wpływem alkoholu wszedł na tą owijarkę xDDD i z początku ona tak wolno się kręciła, dziadek nawijał folie sobie rękami. Nagle weszła w inny tryb maszyna, i szybciej a wózek do góry. Dziadka owinęło streczem xDDDDDD Myślałem że jebne tam ze śmiechu, jak on z początku rękami tak do góry machał z tą folią. Kręciło nim jak na tych, fotobudkach od selfie. A później tam mu #tabaka dałem, a on nasypał grubo białego słonia że płakał aż xD
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz