Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R4vPL: jak jedzie 140 to nie.
Jak jedzie 110 wyprzedzając auta jadące 90 to jak nie zjedzie przy najbliższej okazji, to tak- wtedy wrzucam lewy kierunek i siedzę po lewej.
  • Odpowiedz
fajny obrazek szukalem w google lepszej jakosci ale picrel najlepsze co znalazlem (przycialem z memu)


@Iandschaft: ta jakość to i tak cud biorąc pod uwagę, że ten odcinek ma prawdopodobnie ponad 70 lat xD
  • Odpowiedz
Czasami w nocy jak jest się zmęczonym to każdy przedmiot przy drodze przypominający zwierze potrafi wywołać schizę.


@Mekeke2: Ja "widzę" ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mekeke2 jeśli masz takie objawy, to raczej się zatrzymaj , nahajcuj w aucie i się zdrzemnij. Ale nie więcej niż 20 minut. Jak to będziesz ignorować , to skończy się na halucynacjach. I ja wcale nie żartuje ( _)
  • Odpowiedz
@kipowrot dziwne uczucie tego autopilota niby się wie że kierowało, ale trasy się nie pamięta. Kiedyś to miałem notorycznie takie braki w trasie do dziś się dziwię że nigdy się nie rozwaliłem.
  • Odpowiedz
@hansoloxd: @muchabzz: @system_shock: no niby heheszki, ale pamiętam, że całkiem niedawno tak miałem.. wracałem z imprezy około 3 w nocy z innego miasta, do domu 50km przez wioski - byłem trzeźwy, ale człowiek nieprzyzwyczajony do takich długich posiadówek.. co prosty kawałek drogi to każde zamknięcie powiek w celu mrugnięcia było coraz dłuższe: sekundy, później prawie dwie i coraz trudniej było otworzyć oczy...

na szczęście w którymś momencie się wystraszyłem
  • Odpowiedz
@Emill jeśli jesteś zmęczony i jedziesz za długo , to możesz również mieć mikrosen. Inaczej mówiąc zasypiasz ( czasem z otwartymi oczami) na dwie trzy sekundy.
To są wszystko wiadomości jakie masz na kursie na ciężarówki , oraz z własnego doświadczenia. Dopiero jak zacząłem jeździć , to zrozumiałem czym jest prawidłowy sen. W zasadzie można powiedzieć , że prędzej bym pojechał z drinknietym kierowcą ( powiedzmy po dwóch trzech piwach ) niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Mekeke2: jako były "busiarz" się w 100% zgadzam. Jedziesz już 15-17h, środek nocy, oczy się zamykają i nagle widzisz na drodze sarnę/jelenia/dzika - cokolwiek, ładujesz nogę na hamulec i modlisz się żeby wyhamować, a nagle okazuje się, że tylko Ci się wydawało ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mam pojęcia jak mogłem się godzić na taką pracę.
  • Odpowiedz
Kiedys w wywiadzie Hołowczyc opowiadał, że podczas rajdów jedzie jakby właśnie w takim stanie hipnozy. Jest przytomny i widzi co sie wokół niego dzieje, ale reaguje czysto instynktownie.
  • Odpowiedz