Wpis z mikrobloga

Dzisiaj czas w końcu poruszyć temat protestów. Pamiętacie jak pisałem kiedyś że konfiarze przysługują się pisowcom m.in. podczas protestów? No to tutaj macie jeden z przykładów, jeden z najbardziej plusowanych i najbardziej obrzydliwych. Konfiarz się burzy jak ktoś może protestować w "błahych" dla niego sprawach, natomiast w sprawach ważnych w ogóle nikt nic nie robi. Dlaczego autor wpisu sam czegoś takiego nie zorganizował, nie zwołał innych i również nie protestował, albo po prostu nie dołączył do protestów i wolał narzekać na wykopie jak ludzie mogą protestować w takich a nie innych sprawach? Nie wiem i się raczej nie dowiem, bo autor niestety albo i stety, skasował swoje konto z serwisu.

#codziennykonfiarz 38/??? <- Tag do obserwowania

Link do wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/61071881/sa-tematy-wazne-i-niewazne-dla-p0lakow-bekazlewact/

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkuca #neuropa #4konserwy #konfederacja #protest #heheszki #dubstract
D.....r - Dzisiaj czas w końcu poruszyć temat protestów. Pamiętacie jak pisałem kiedy...

źródło: comment_1661502903n0dcdVBt6xTDuahGjf8ldH.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Devhar: bo te tchórze bez godności głosowały w przerwie od konfy na pis. A teraz chcą żeby ktoś za nich ten pis obalił, bo oni się boją
  • Odpowiedz
Dlaczego autor wpisu sam czegoś takiego nie zorganizował, nie zwołał innych i również nie protestował, albo po prostu nie dołączył do protestów


@Devhar: rozmawiałeś kiedyś z ... nie wiem, z kimkolwiek? W pracy, sklepie, studiach, na przystanku, w windzie? Zagadaj do przeciętnej osoby o aborcji i zobaczysz ile ma do powiedzenia i jak ją to bulwersuje, a zagadaj o skutkach 'emisji pustego pieniądza' to możesz równei dobrze zacząć rozmowe od Ni
  • Odpowiedz
@Devhar: Taaa tylko że wtedy protestowano przeciwko Pisiorom za wszystko a PIs i Narodowcy zaczeli straszyć męską część że chodzi o Julki, skrobanki i lgbt pokazując mlode żjebki że protestujac masz takie same poglądy jak one.
I tak antypisowskie protesty wygasły bo lewaki protestują przeciwko socjalistom xD.
Pis nie protestuje przeciwko Pis bo wiadomo
Narodowcy nie protestują a jak już to mówia o szczypawkach, szkalowaniu Dugina i Łukaszenki.
Wszystkie te kanały
  • Odpowiedz
@LifeReboot: No, czyli OP miał ból dupy wtedy po prostu że znienawidzone przez niego "lewactwo" potrafiło się skrzyknąć, zebrać i wyjść tłumnie na ulicę gdzie protestowali przeciwko temu rządowi, a ten sam siedział u siebie w piwnicy i pierdział na wykopie dlaczego nie protestują w innych sprawach
  • Odpowiedz
@Devhar: To raz, a dwa, na temat jednej ustawy (w tym przypadku odnośnie aborcji) tłum może jakkolwiek wpłynąć. Na sytuację gospodarczą możemy się tylko zesrać po pachy, bo nawet jeśli miałaby się zmienić władza, to odbudowywanie jej będzie trwało grubymi latami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Otóż to, mój zarzut ogólnie polega na tym że typ narzeka że ludzie w ogóle protestują w takiej a nie innej sprawie, wyśmiewa tych co w ogóle mieli odwagę wyjść na ulice albo chociaż wspierać ten protest w jakiś inny sposób (a to internetowo, a to pomagać wcześniej przy tworzeniu transparentów, a to wyrazić w ogóle jakiekolwiek wsparcie jak się nie ma czasu albo możliwości) i jeszcze dostał przy tym
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Pewnie dlatego. Zamiast skupić sie na kwestiach gospodarczych i obaleniu nieudaczniķów dali wolna rękę szurom/radykałom i ich wojnom ideologicznym. Protesty spadaja z rowerka kiedy dochodzą do głosu zjebiksy.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Nie tyle co na kwestiach gospodarczych a walce z programem partii rządzącej. Walka przeciw konkretnej sytuacji bez wciągania protestu w polską wojenkę polityczną. Na miejscu władz strajku wywaliłbym polityków stamtąd XD Zaraz pokazuje się jakaś kontrowersyjna postać i prorządowe media mają temat do grzania na kilka dni.
  • Odpowiedz