Wpis z mikrobloga

@Wo0cash: Jak nie jesteś w NYC na codzień to samo miasto jest jedną wielką atrakcją więc nie musisz wydawać pieniędzy na atrakcje na które wyjadają mieszkańcy. Zawsze warto wjechać na szczyt WTC czy pójść na Broadway czy NBA ale jak bym miał do wyboru pójść wówczas na Brooklyn Bridge i porobić fotki to chyba wybrałbym to drugie. Nigdy tam się nie będziesz nudził a miasto jest na tyle wielkie, że i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: właśnie boję się trochę tego ogromu miasta, bo jest to mój pierwszy wyjazd za granicę i od razu stany.
A korzystałeś może z wypożyczalni samochodów?
  • Odpowiedz
jadę tam w styczniu, jakieś porady, jak nie wtopić majątku a jakoś fajnie pozwiedzać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wo0cash: jak w styczniu to na łyżwach pojeździj na Rockefeller Plaza pod choinką. No i przejdź się śladami Kevina ( ͡º ͜ʖ͡º)
qluch - > jadę tam w styczniu, jakieś porady, jak nie wtopić majątku a jakoś fajnie p...
  • Odpowiedz
@Wo0cash: Hej. Ja tu mieszkam od blisko dwóch dekad. Wypożyczałem auto ze sto razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic się nie bój. Dasz sobie radę. Nie zwracaj uwagi na trąbiących na ciebie przez cały czas taksówkarzy, nie skręcaj w prawo na czerwonym nawet jak oni będą to robić oraz nie jeździj prawym pasem bo w tej dziczy on służy dostawczakom za parking. Poza tym wszystko tak samo
  • Odpowiedz