Wpis z mikrobloga

@noadam: No nie wiem jak Ty, ale u mnie perspektywa w oczach działa tak, że jak widzę 100m przy których widzenie trójwymiarowe jeszcze dobrze działa, punkty odniesienia są lepiej widoczne, to wysokość robi większe wrażenie niż skok z samolotu, gdzie punktów odniesienia brak, wszystko płaskie i odległe, a ziemia nie zbliża się do ciebie w tempie takim, że po kilku sekundach przebywasz 9/10 drogi do niej, a w spadochronie 1/100 drogi
@Sephirionn: Mam ponad 100 skoków spadochronowych. bungee -0 . Tyrolki dreamjump i podobne kilka.
Skoki spadochronowe to nic strasznego czy boisz się google maps? Otwierają się drzwi w samolocie i widać google maps ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za to skoczyć z podnośnika to już wyższy level. Widać chodnik widać trawę między płytkami obsługuje cie typ który nie ma żadnej licencji, na nic nie masz wpływu. Spadochrony przy
@Sephirionn: Pytałeś o hardkorowe akcje. Inny sport inne emocje. przyspieszenia nie czuć. po prostu narasta hałas. Przy ewolucjach, a zwłaszcza jak tracisz kontrole nad sylwetką jest mega hardkorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Last_Scyther: Ja gdy skakałem na bungee to właśnie na ziemi się nie bałem, wmawiałem sobie że będzie lajtowo. Nawet na dźwigu z nagrań nie widać strachu. Za to jak zacząłem spadać, to tak jebnelo, że myślałem że zdechnę i bezwarunkowo zacząłem drzeć mordę xD
Więc chyba zależy od osoby.
@Sephirionn: Na bank jest jak mówisz że zależy od osoby, dlatego ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Ale co do jebnięcia to fakt, szrpnięcie jest konkretne. Mnie wywaliło tak że podczas zjazdu na dół słysze jak sie własciciel drze do fotografa tyyyy #!$%@? masz to salto?!xD