Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień i się chyba nie polubimy. Kwasi mnie awaria play. Awaria to jest jak pan Gienek przepnie wtyczkę do czajnika i zapomi wypiąć a tu to już jest dramat. Tak ciężko wyslać maila albo dać jakieś info? jpd
#mobilevikings
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mezon: to zadzwoń do nich lub skontaktuj sie npnna Facebooku. Mają bdb biuro obsługi klienta. Po przeniesieniu nr powinien być z automatu zarejestrowany
  • Odpowiedz
@mezon:
@archi3
@lunga

U mnie to samo. Obsługa poinformowała mnie że dotyczy to wszystkich nowych numerow z dzisiaj...
Podobno przekazano tamat do działu technicznego Playa.
Ale słabe to z ich strony. Żadnej informacji publicznej. A takich osób jak Ty i ja są zapewne setki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mezon: Co mnie podkusiło, dobrze że najpierw przeniosłem jeden numer a nie wszystkie na raz bo będę chyba szukał kolejnego operatora. Dwa dni bez telefonu to niby nic, gdyby to nie był tydzień w którym mnóstwo spraw trzeba załatwić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mezon: jeszcze jest piątek, więc jak dziś tego nie naprawią to najwcześniej pewnie w poniedziałek xd Tak się cieszyłem, że w końcu po 10 latach uwolnie się od orange, ale teraz żałuję mojej decyzji. Może nie jest najtaniej, internet jako taki, ale mają profesjonalne podejście do klienta, a nie jakieś vikingi.

@OrangeEkspert przepraszam panie Orange, że zwątpiłem.
  • Odpowiedz