Wpis z mikrobloga

Obejrzałem 1 odcinek, jest lepiej niż myślałem, ale jest spory niesmak. Mimo większej kasy, której aż tak bardzo nie widać względem 7 czy 8 sezonu GoT, kasting leży i nawet nie chodzi już o obsadzenie Valeryona czarnym aktorem, co jest robieniem krzywdy samym czarnym bo wygląda to komicznie można było dodać wątki nowych postaci z dalekich krain i mielibyśmy multum czarnoskórych ciekawych postaci, a tak wygląda to żałośnie.
Kasting jest po prostu słaby, jedynie broni się Deamon, reszta rodu dramat, ciężko się z nimi identyfikować, cięzko patrzeć na nich jako na bardziej szlachetnych z urodzenia i lepszych niż reszta mieszkańców Westeros, bo te twarze są po prostu buraczane.
Kolejna rzecz dialogi w GoT od 1 sezonu wciągąło to niemiłosiernie tu są max poprawne.
Brak też tego co było sednem GoT czyli mnogość wątków tu jest praktycznie tylko ten Targeryenów, bo więcej Martin nie pisał w książce na której bazują, swoją drogą brak tam też dialogów. Mam nadzieje, że się to rozkęci
#hbogo
#houseofthedragon
#graotron
#hbomax
#piesnloduiognia
#fantastyka
#seriale
#netflix
  • 2
  • Odpowiedz
@mlynsk: Lepiej nie patrz jak wyglądała rodzina habsburgów. Ruchanie z rodziną zawsze kończy się upośledzonymi dziećmi. Według mnie jak się to ogarnie to postacie wyglądają nawet realnie chociaż też mi nie pasuje denerys z downem
  • Odpowiedz