Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Z kolegą planujemy grę w Space Engineers - taki sandbox, trochę #minecraft w kosmosie. Mamy już serwer, układ planetarny gotowy, jeszcze parę szlifów i za parę dni będzie wszystko gotowe.

Szukamy więcej chętnych do gry.

Świat:
Układ Khurakan

Mody:
Kilka modów MES, AI Enabled, Apophilight, SEWorldGenPluginV2, Weaponcore, Aryx Weapons i parę innych QoL

Rozgrywka
Zaczynamy razem. Na początku mamy kilka zadań do wykonania - będzie parę questów. Warunki przetrwania mogą być na początku ciężkie, wiec będziemy się trzymać razem, ale później będziemy mieli trochę swobody i mogli zwiedzać system oraz budować własne bazy, czy statki. Przygotujcie się na podróże, budowanie, walkę z wrogimi dronami i stworami, oraz przede wszystkim na zajebiste widoki, bo świat jest na prawdę ładny.

Fabuła:
Budzimy się w komorach kriogenicznych autonomicznego drona ewakuacyjnego. Sekwencja ewakuacyjna z głównego statku została uruchomiona - coś poszło nie tak podczas podróży z Systemu Alkurach. Jesteśmy w pobliżu gwiazdy Khurakan. Awaryjne lądowanie prawdopodobnie nastąpi w sekcji Jovan. Po lądowaniu musimy niezwłocznie zapewnić ciągłość w działaniu systemów podtrzymania życia. Nastepnie musimy odnaleźć najbliższą stację kosmiczną, aby skontaktować się ze statkiem matką i odszukać go.

#spaceengineers #grajzwykopem #gry #grypc
Candy - Cześć Mirki,
Z kolegą planujemy grę w Space Engineers - taki sandbox, trochę...

źródło: comment_1661414473AgqU6E0SJwxFxEoiBM3Wnf.jpg

Pobierz
  • 7
@Candy: dzięki :) chyba się skuszę. Przegrałem łącznie z 2k godzin w satisfactory i w factorio to może mi podejść.
A ostatnio cierpię bo nie mogę sobie znaleźć tytułu i nawet (!) zacząłem oglądać seriale na netflixie a to już zły znak :P
@acidd No ja się przesiadłem na Space Engineers właśnie z Factorio. Factorio jest świetne, ale grałem w nie z rok i pora była na SE. W SE też już gram rok i na razie końca nie widać. :)
@Candy: o kurfa jaki hit xD mam już ją w bibliotece xD
coś się odbiłem zaraz po premierze bo mam tylko 0,6h, czułem potencjał więc jej nie zwróciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No serio za dużo gier w bibliotece xD