Wpis z mikrobloga

Mam cały czas myśleć i mówić o swoim kraju?


@Ktore_to_juz_konto: Widocznie mało cię twój kraj obchodzi skoro od kilku dni bardziej interesują cię losowe cycki Finek xD
To co w końcu jest najważniejsze? Gospodarka? Czy jednak losowe cycki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bolczan: mam nadzieję, że teraz nie usuną, mniej więcej napisałem, że op bierze udział w zawodach w szachy dla pewnych ludzi z problemami psycho-fizycznymi
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: może masz jakiś problem z własnym ego i problemy z priorytetyzacją myśli skoro tak mocno cię od kilku dni obchodzą cycki Finek z którymi nigdy nie będziesz mieć nic wspólnego

Powiedz mi, jak mocno imprezki premier Finlandii i cycki losowych Finek mają wpływ na twoje życie? Bo jak zerowe to jest wręcz irracjonalne, zeby duży chłop interesował się życiem losowych ludzi i tym co robią w czasie wolnym xD
  • Odpowiedz
@niochland: wcześniej się zastanawialem teraz mam pewność że masz coś nie tak, skoro piszesz drugi raz "od kilku dni" a o zdjęciu cycek zrobiło się głośno dzisiaj.

A powiedz mi jaki wplyw na twoje życie mają moje wpisy? Bo jak zerowe to dopiero irracjonalne żeby duzy chłop interesował się życiem anonimowego mirka.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: z drugiej strony załóżmy że masz racje i

Partia wystawiła uroczą małolatę która nie dorosla do polityki.


to wygląda na to że urocza małolata której tylko imprezy w głowie to nadal lepsze kompetencje niż cała polska prawica xD
  • Odpowiedz
@aegispolis: ale co ja próbuję? Myślisz że wstawiam jakis wpis na gówno-portal bo mam na celu zmianę polityczną w Finlandii? Przecież ani ja ani ty nie znamy tam żadnych polityków i ich poglądów. Odstaw politykę bo ci to ewidentnie nie służy.
  • Odpowiedz
Myślisz że wstawiam jakis wpis na gówno-portal bo mam na celu zmianę polityczną w Finlandii?


@Ktore_to_juz_konto: Myślę, że wstawiasz to dlatego, bo po prostu pasuje ci to do światopoglądu z jakiegoś powodu. Obojętnie, czy dlatego, że lewaczka, czy dlatego, że kobieta, albo że oburza cię sam fakt, żę coś takiego mogło się wydarzyć. Za to istnieje obok fakt, że podsuwa ci te informacje Rosja w celu zasiewania wątpliwości do członkostwa
  • Odpowiedz
@aegispolis: nie, to ty masz prosty swiat że wszystko się kreci wokół Rosji. Sprawdziłem jej historię, wzięła sie z nikąd i równie szybko pewnie ją odstawią. I jak już pisałem może tym sterować jej partia. Skąd wiesz co tam się dzieje wewnątrz rozgrywek politycznych?

Ja po prostu jestem zdziwiony że dziewczyna nie przewidziała konsekwencji, a czy pozostanie premierem czy nie to mi wszystko jedno.

I jeszcze jedno - mi się
  • Odpowiedz
Sprawdziłem jej historię, wzięła sie z nikąd i równie szybko pewnie ją odstawią.


@Ktore_to_juz_konto: No a zobacz, kto ją grzeje, jacy ludzie. Potem zobacz, że poza tym grzeją też wszelkie inne prorosyjskie narracje. Poważnie - nie widzisz tego?

Tak właśnie rosyjska propaganda działa - oni rzadko tworzą nowe tematy, za to bardzo dbają o to, aby wszelkie takie kontrowersyjne były rozdmuchiwane. Więc leci to do różnych narodowych prawicowych jedynych prawdizwych
  • Odpowiedz