Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy moje wnuki dożyją jeszcze czasów, kiedy w jedno okno do takich klubów jak Barcelona i Juventus dołączą polscy piłkarze

Mogę nie lubić Milika najmocniej jak się da, ale przychodzi do ukochanego klubu, więc niech mu się wiedzie. Z punktu widzenia Polaka - zasłużył na ten transfer bardziej przez to, że po dwóch zerwanych wiązadłach się nie załamał, nie poddał i jakiś ponadprzeciętny poziom utrzymał.

Z punktu widzenia kibica Juventusu - żałuje, że nie udało się ściągnąć ponownie Moraty.

No nic, powodzenia Arkadiuszo. Nastrzelaj coś, a formy na Stadio Diego Maradona życzę takiej, jaką miał Higuain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#juventus #seriea #transfery #plotkitransferowe
realbs - Ciekawe czy moje wnuki dożyją jeszcze czasów, kiedy w jedno okno do takich k...

źródło: comment_1661292703LTv7SRynxmy7BIGDAoHYSC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@realbs: jakby ktoś mi powiedział po transferach Pogby, Di Marii, Bremera i Kostica, że następny będzie Milik, to bym nie uwierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak ogólnie - zgodzę się, pozostaje tylko życzyć szczęscia i kibicować, żeby miał jak najlepszy wpływ na cały klub.
  • Odpowiedz
@realbs: też ostatnio tak myślałem że mamy dobre ostatnie lata dla naszych piłkarzy - grają w najlepszych klubach Barca Juve Roma Napoli itd.
Ciekawe czy na mundialu coś ugramy?
  • Odpowiedz
@realbs: szkoda ze wyrozniasz sredniaka na tle tragicznie grajacej druzyny. przeciez gdybysmy mieli konkurencyjny sklad to nie byloby zadnej rozmowy o takim Moracie w kwesti wzmocnien bo chyba tak go postrzegasz. dla jasnosci wzmocnien a nie transferow.
  • Odpowiedz