Wpis z mikrobloga

@jaroslawII: no właśnie, też nie potrafię znaleźć info. Z jednej strony może lepiej cisnąć rano (nie wiem, czy straż jeszcze działa), z drugiej - pewnie wtedy idą też wszystkie wycieczki i przewodnicy, których podejrzewam o bycie konfiturami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wonsz_smieszek: polecali właśnie później lekko żeby przewodnicy poszli pierwsi, no i wydaje mi się że jeśli miałoby to być "tylko" 66 euro to jak dla mnie uczciwa cena za próbę, 360 to już trochę dużo zwłaszcza że mogę odpuścić ten weekend i poczekać na partnera od wspinu i przejść drogą Martina na której nie dają mandatów
@jaroslawII: 300 euro jest teraz. Ale to jest maks, którym możesz co prawda zostać postraszony, jednak nie wiem, co by trzeba zrobić, żeby tyle dostać. Myślę, że realne jest w okolicach 20-50 euro.
Z tym, że na Wielickiej Próbie masz o wiele większe ryzyko, że dostaniesz opierdziel od przewodników niż ten mandat od strażnika.
@jaroslawII: Zawsze można też wejść na przełęcz Tetmajera albo Zadni Gerlach i stamtąd iść końcówkę Martinki. Wycena niby II, ale chyba tylko jedno miejsce jest o takiej cyfrze. Reszta to bardzo przyjemna jedynka o litej skale.
Schodzi potem przez Batyżowiecką.
PS: jak jeszcze będziesz miał linę przy plecaku i uprząż na sobie, to na 99% nikt się nie przyczepi.