Wpis z mikrobloga

Jutro wybieram się w trasę do Włoch. W Polsce jadę A1 aż do granicy czeskiej i stąd pytanie - gdzie warto zatankować ostatni raz? Wiem że są stacje pod granicą, ale zwykle są drogie. Czy jest gdzieś pod czeską granicą jakieś miejsce gdzie np. można zjechać zatankować w uczciwej cenie, czy też nie ma różnicy bo oszczędność byłaby iluzoryczna?

#autostradypolska #drogi #a1 #pytanie
  • 10
@ksab: Tarvisio bo planujemy po drodze w Graz się zatrzymać i zwiedzić. Zresztą, jechałem już tą trasą w zeszłym roku i była bardzo git, więc planuje to powtórzyć.
@ksab: Wielkie dzięki! Pamiętam jak w zeszłym roku spaliśmy właśnie w okolicach Wolsfberga i na stacji niedaleko hotelu (samoobsługowej) zapłaciliśmy 1,25 za litr, a obok autostrady spokojnie było po 1,60-1,70. Byłem w szoku że są aż tak duże różnice, bo w Polsce to się raczej różnią paroma groszami
@Celinka95: Googiel mi(nam) się w te wakacje, o dziwo, sprawdził. Na terenie Polski jakiś dramatycznych różnic nie ma, ale już poza, to już jest konkret, zazwyczaj to się sprawdzało ze stanem faktycznym.