Wpis z mikrobloga

  • 9
@TypowyZakolak widzę że nikt z was nie skleił jednego faktu kiedy babcia ogarnęła że nie jest tym za kogo się podaje. Podczas rozmowy w kuchni kiedy rozmawiali o Jeffie mówiła że co on w tym Albuquerque nie robił, a później na jej pytanie czy był w tym mieście powiedział że nigdy. Kiedy zadzwonił do niej by pojechała z nim po Jeffa na komisariat wpłacić kaucję powiedział że w Albuquerque w innym
  • Odpowiedz
@Horvath: To samo przecież mogę przecież powiedzieć o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie powiem, bo szanuję Twoją interpretację i nazywam jej "teorią z dupy" (btw - hipotezą, jeśli już ;))

Rozmowa polega na rozmowie, a nie na przekonywaniu kogoś, że moja wersja jest najmojsza, ziomuś.

@ruszka: o ile w BCS jest wiele "niewiarygodności", to sporo z nich jest całkowicie konieczna (gdyby Walter
  • Odpowiedz
@Horvath: @lubiep: Mi nie przeszkadza, że babcia się domyśliła. Nie czytacie uważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi przeszkadza, że to ta konkretna babcia jako pierwsza powiązała Saula z jego krzykliwymi reklamami... po kilku latach od wystawienia za nim listów gończych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Facet pracował w jakimś centrum handlowym przez 2 lata

po kilku latach od wystawienia za nim listów gończych


@TypowyZakolak: ale skąd to wziąłeś? Sprawdź sobie timeline BB i BCS, Saul był w Nebrasce tylko kilka miesięcy, więc wpadł dość szybko
  • Odpowiedz