Wpis z mikrobloga

@Kalow: Dokładnie. Coś tam stęka, że będzie lepszy drop na najwyższym tierze mapek i więcej harvestowego currency za które i tak kupimy tylko znerfione do poziomu bezużyteczności modyfiikatory xDDDDD. Ciekawe jak na T16 bić mopki ze sprzetem co daje +3 do evasion i 5 many bo taki właśnie leci wcześniej. Nawet prosi walą w żółte mopki po kilkanaście minut a oni grają dziennie 20h a nie jak casualik 5-10 razy mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Syn_Tracza: ja jestem #!$%@? załamany. Nie ma za co itemow kupić a też nie ma kto ich scrafcic bo nie ma gdzie XD. Chłopy na minionach nie mogą grać bo im wszystko pada co 5 sekund po tych nerfach a to w ogóle nie zostało uwzględnione. Liga z #!$%@? nudna i bez rewardow. Szkoda bo nie ma w co grać chyba #!$%@? na diablo w piatek eh XD
  • Odpowiedz
Nie ma za co itemow kupić a też nie ma kto ich scrafcic bo nie ma gdzie XD


@Kalow: U mnie to samo, padaka taka że mnie szlag trafia przy kombinowaniu z najprostszą rzeczą czyli staty i resis.

Na poprzednich ligach jak był problem to zawsze na trade były jakieś gównoringi czy amulety z wysokimi resami/statami na przeczekanie, że spokojnie się obkupiłeś za 10c, a teraz byle ring z str+int i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirun1717: mi to się przyfarcilo i gear mam całkiem dobry ale widziałem u znajomych jak to wygląda i jest #!$%@? jak na jakimś gauntlecie
  • Odpowiedz
@Kalow: jestem takim bardziej weekendowym graczem i jeszcze siedzę na actach, liczę ze jak będę wchodził na mapy to już będzie kilka kolejnych patchy z bufami xD

Mocno spaprali sprawę mieli rekord graczy w pierwszy dzień, więc zaprzepaścili niezłą szanse ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz