Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MisiekD: error 13, też tak mam - tyle że u mnie już jest ciężko żeby go w ogóle zmusić do ładowania xd ale jak go kilka razy włożę z powrotem na miejsce to w końcu zaskakuje i już nie wyjeżdża ładując się do 100%. U ciebie pewnie też z czasem będzie coraz gorzej. Co do naprawy - przejrzyj angielskojęzyczną cześć internetu, ludzie wymieniają jakiś tam kondensator i podobno pomaga https://youtu.be/CGj-sO4wKOU
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: może nie będzie tak źle u ciebie. Ja swojego mam 4 lata, pierwsze problemy pojawiły się jakoś po dwóch latach, a od roku to już są spore problemy. Może w końcu zdecyduję się na naprawę w jakimś serwisie, bo samemu nie mam ręki do lutowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: ta, ale trzeba mieć choćby lutownicę xd i czytałem że ciężko jest wylutować ten stary kondensator. A że ja w życiu lutownicę w ręku miałem może że 3 razy no to lipa. Są jakieś serwisy które na stronach swoich podają że ogarniają problem tego errora w roborocku, obawiam się jedynie że wydam pewnie z 5 stów na naprawę a nie wiadomo ile podziała. A za jakieś 800-900 miałbym już nówkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: może czas zakupić lutownicę i się pobawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) koszt tego bezpiecznika (nie wiem czemu mi się #!$%@?ło że kondensator) to kilkanaście złotych, a co się #!$%@? przy tym to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: ehh posiedziałem w sobotę nad tym, mimo totalnego braku expa udało mi się wylutować stary i wlutować nowy bezpiecznik. I nic xd nadal wyjeżdża, nie wiem czy w ogóle się ładuje. #!$%@?ć, uznałem że kupuje s7 a tego gnoja podrzucę do jakiegoś serwisu, o ile go nie uszkodziłem na amen i jak naprawa nie będzie bardzo droga to moze zachowam go jako zapas albo oddam komuś z rodziny ( ͡