Wpis z mikrobloga

@gr42: tak, właśnie testuje od tygodnia. Bardzo dobry telefon. Bardzo czytelny interfejs, niezły głośnik do radia. A radio FM włącza się po kliknięciu w jeden kafelek (klikasz zaczyna mówić na głośniku, nie trzeba przełączać na tryb głośnomówiący). Przez brak wsparcia dla Explorera utrudnione korzystanie z internetu. Postaram się w ogóle odinstalować przeglądarkę by nigdzie nie prowadziło po przesłaniu linku SMSem.
@kfeed: przede wszystkim dwa lata po każdym doładowaniu, a po
  • Odpowiedz
@Poludnik20: 20 groszy za minutę po kraju to jest też chyba teraz jedna z niższych stawek https://wrodzinie.com.pl/cennik-wrodzinie

Było to elegancko prowadzone, ja byłem z nimi chyba od początku. Nawet wielokrotnie w biurze najpierw przy Lwowskiej potem przy Al. USA na Pradze Południe, bo na racepcji były darmowe startery. Na Lwowskiej też odbierałem dwa SIM Aero2 –bezpłatnego internetu.

Solorz to dobrodziej.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: okolo 3 lata temu chcialem pobrac z ich sklepu jakies apki okazalo sie to juz niemozliwe, dopiero po przewertowaniu internetu okazalo sie ze pomoglo ustawienie daty na kilka lat do tylu. Tak zainstalowalem apke mbanku, ktora mbank sam ubil z rok pozniej.
  • Odpowiedz