Wpis z mikrobloga

@jz25: Wiem, nie zdążyłem edytować. Pisałem w pośpiechu, w głowie miałem "na Ukrainę" i pomieszałem. Ale ewentualnie można to odczytać jako "w kierunku Estonii" i też będzie poprawnie xD
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: Kacapy tak twierdzą, ale on chyba poprzekręcał wszystko co się dało. Nie jest na sprzedaż a było chyba sprzedawane, ale jaki to ma związek ze sprawa to tylko radzieckie mózgi wiedzą. Pytanie czy to ogłoszenie można jeszcze znaleźć. A co gorsza mieli wszelkie dowody i nie zatrzymali jej niby przez zamachem, ruski profesjonalizm pełną gębą. A tak bt. kim jest ten panasiujk?
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: Dobra faktycznie oni twierdzą, że mini jest sprzedawany po całej akcji i jeszcze nie ma zamazanych tablic xD Wcale nie ustawka, ale tępy motłoch pewnie wierzy. Przecież to się kupy nie trzyma, kompletna amatorka, tak samo jak z simsami i sołowjowem.
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Wyobraźcie sobie jechać gdzieś z rodziną i nagle Rosjanie robią z ciebie terrorystę i nasyłają na ciebie asasynów XD bo byłeś na tej samej ulicy co zamach a kogoś trzeba wpisać w pirackiego Excela XD do końca życia sam robisz sobie herbatę
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: to to samo auto, które 20 sierpnia złapał radar na trasie w Moskwie. Auto to wystawione było 19 sierpnia, dzisiaj jeszcze wisiało w ogłoszeniach. Nawet wysyłałam znajomemu linka. Jak dla mnie to ktoś tu chciał zrobić wałka, a tylko ruscy mogą być takimi debilami
  • Odpowiedz