Wpis z mikrobloga

@cygan9: Koszalin @biczplis: boję się pytań czysto teoretycznych. Mam nadzieje, że pytania typu długość drążka do zmiany biegów, czy wymiary tablicy rejestracyjnej to tylko legendy.

edit: znam osoby, które uważam za dość bystre i inteligentne a zdarzyły im się wpadki.
  • Odpowiedz
długość drążka do zmiany biegów, czy wymiary tablicy rejestracyjnej to tylko legendy. odpowie


@Amadeo95: wystarczyło rozwiązać kilka przykładowych testów online, i wiedziałbyś że to bzdury
  • Odpowiedz
@Amadeo95 aaaaa kuhwa nie doczytałem, że teoria ;_; Do teorii to wystarczy ze 2-3 dni się przyłożyć do pytań i #!$%@? ze spokojem. Najgorsze są jednak te pytania odnośnie 1 pomocy czy pierdół typu drążęk zmiany biegów lub wymiarów blach. Ja się jebnąłem w numerze na pogotowie, ale i tak zdałem XD www.zdamyto.pl ogarnij tą stronę jeśli jeszcze nie przeglądałeś
  • Odpowiedz
@amadeo95 na tej stronie są pytania i filmiki żywcem wzięte z egzaminu w wordzie hehehe tylko szkoda, że nie napisales o tym egzaminie z 2-3 wcześniej to byś miał czas żeby wszystko ogarnąć. teoria to #!$%@? tam przy praktyce xD
  • Odpowiedz