Wpis z mikrobloga

@cat_in_hat: jak nie wyjdzie nic ciekawego to nie widzę sensu zakupu

- słaba bateria
- niewymienna bateria
- niestandardowa ładowarka
- wolno działające aplikacje
- aplikacje sportowe słabsze niż w garminach itp.
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: wystarczy ściągnąć pierwszą lepszą aplikację do mierzenia tętna ustawić kompilacje na tarczy i będziesz miał powiadomienia o tętnie powyżej granicy jaką sobie ustawisz.
A z ciekawości: pod jakim względem SE niedomaga? Również go używam i tez mam najnowszą betę 9, zegarek działa bez większych różnic. Fakt ze zegarek jest dosyć nowy bo z września zeszłego roku więc bateria na dość dobrym poziomie cały czas
  • Odpowiedz
@rybak17: watchos9 fajnie rozwinął funkcje sportowe, w końcu można odczytywać więcej danych prosto z zegarka podczas treningu np przewyższenie i strefy tętna. Poza tym weszła możliwość ustawiania własnych treningów bardziej zaawansowanych np w zależności od tempa biegu. Co prawda można było to wszystko robić w aplikacji WorkOutDoors ale teraz tez jest możliwość we wbudowanej
  • Odpowiedz
A z ciekawości: pod jakim względem SE niedomaga?


@krisu253: animacje lekko na nowej tarczy Astronomia lekko klaktują - pytanie na ile to problem już samego zegarka czy tego że to beta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: to faktycznie też zauważyłem ale raczej zrzucałem na karb bety. Zobaczymy jak wyjdzie stabilna może z takimi przedsięwzięciami faktycznie sobie nie poradzi płynnie już
  • Odpowiedz