Wpis z mikrobloga

Jestem w sumie ciekaw waszego zdania przy tym całym chaosie informacyjnym. Mimo wszystko mi się wydaje, że to jakieś wewnętrzne sprawy kremla, a nie pomyśl Ukrainców, ale kto wie. W sumie lepiej wyszło, że Dugin przeżył. Taka trauma jest gorsza od śmierci i pewnie na dobre wypadnie z obiegu, nawet jeśli sprawcy nie będą planowali poprawienia roboty.
#ukraina #rosja #wojna #goraco #zamach #dugin #kacapy

Kto był sprawcą zgruzowania córki Dugina i czy to ona była celem?

  • Sprawca Ukraina, cel córka 1.2% (2)
  • Sprawca Ukraina, cel Dugin 13.7% (23)
  • Sprawca wewnętrzny, cel córka 13.7% (23)
  • Sprawca wewnętrzny, cel Dugin 71.4% (120)

Oddanych głosów: 168

  • 4
@Wolferros: Strasznie ciężko mi powiedzieć, nie rozpędzałbym też tak się z traumą, ludzie różnie reagują na śmierć. Ja tam nie widzę powodów, żeby gość był na celowniku rosyjskiej elity. To nie jest polityk czy biznesmen a w dodatku popiera działania Kremla. Obstawiam wkurzonego Ukraińca, może z partyzantki a może samotnego strzelca, który zauważył, że propagandzistka, córka dość znanego Dugina jest w miarę prostym celem i tak zginęła. Może tam jakimś cudem
@Kagernak z drugiej strony nie wszyscy na Kremlu popierają putina. Oczywiście nie chodzi o prawdziwą i jawną opozycję, ale o relacje jakie tworzą się w dyktaturach. Jak przywódca staje się słaby i #!$%@? głupoty, członkowie najbliższej świty zaczynają spiskować. Zabicie córki ulubionego błazna może być zapowiedzią, co czeka tych, którzy pozostali jeszcze wierni temu zbrodniarzowi